9/23/13

Juuste toonimine | Goldwell & KC

Mõnda aega tagasi soetasin endale need tooted ja nüüd olen pikalt kadunud olnud jälle. Täna aga tahaksin lõpuks rääkida neist kahest tootest, kolmandat Tahe spreimaski ei ole kahjuks veel jõudnud katsetada ja see ootab kapi peal oma aega.

Goldwell DS Blond and Highlights Anti - Brassiness šampoon - Tegemist ei ole päris hõbešampooniga nagu ma algul arvasin, kuigi see annab kõvasti sära blondidele juustele ja võib-olla õrnalt-õrnalt hõbedast läiget. Šampoon ise on küll täitsa lillakas-sinist värvi aga otseselt ta kollasust ära ei võta. Vahutab hästi, lõhnab meeldivalt ja jätab juuksed pehmeks. Vastupidiselt hõbešampoonidele see toode ei kuivata juukseid.

KC Colour Mask Silver - See juuksemask on minu uus SUUR lemmik. Koos Goldwell DS Blond and Highlights Anti - Brassiness šampooniga kasutades võtab see juustest ära kollasuse ja jätab hästi ilusa tooni juustele. Peale esimest kasutuskorda ei saanud ma peegli eest enam ära, sest ma imetlesin oma juukseid :D Ma ei oska küll öelda kuidas see päris kollastele peadele mõjub aga minu hästi heledatele juustele jättis ilusa hõbedase pärliblondi tooni. Hoidsin maski juustes umbes 10 minutit. Lõhn on sellel tootel minu jaoks samuti meeldiv ja juuksed on pärast niisutatud, siledad ja toidetud.

Enne ja pärast Goldwell DS Blond and Highlights Anti - Brassiness šampooni ja KC Colour Mask Silver kasutamist. Mõlemal pildil olen suhteliselt kammimata, ärge pange pahaks :DKuna mul on juuksejuurtel juba vähemalt 2 cm tumedat väljakasvu, siis tellisin endale Alfaparf Yellow Color püsivärvi toonis 10.21 koos 9% vesinikuga. Homme peaks see kohal olema ja varsti läheb katsetamiseks. Pole varem proovinud seda värvi ja tegemist peaks olema profitootega. Ootused on seega kõrged kuna varasemalt olen ainult poetooteid värvimiseks kasutanud.

No comments:

Post a Comment