9/25/13

Micro-loop | #hot pink

Tellisin omale juba üle kuu aja tagasi Hiinast mikro-rõngastega juuksepikendused toonis #hot pink. Küll ei tellinud ma neid enda juuste pikendamiseks otseselt. Plaanis on pea roosa-blondi kirjuks saada ja pikendused jätta umbes 5 cm enda juustest pikemaks, siis jääks ka otsad erkroosad. Eile sain need lõpuks kätte, jeiii :)Tegemist on tegelikult suhteliselt odavate Hiina remy pikendustega, aga siiski päris juustest. Katsudes on praegu need pehmed ja mõnusad, eks näis kaua need peas nii ilusad püsivad. Reedel on plaanis juuksejuured ära värvida ja laupäeval arvatavasti salgud pähe saada :)

Kuidas on Teie suhted kirjude juustega? :)


2 comments:

  1. Väga lahe, olen mõelnud ise ka efektsalkude muretsemisele, aga pole kuskil väga pikki silma jäänud. Sellepärast ei tahaks juukseid lõikama ka hakata.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ebay-st või aliexpress-st võid vaadata. Seal peaks olema neid erinevates pikkustes ja suhteliselt odavalt. Kvaliteet on nagu ikka Hiina juustel aga kui päris pikendustena neid ei kasuta siis ei tohiks vahet olla selle raha eest. Ise pole enda omasid veel pähe saanud aga loodan, et varsti keegi mulle need pähe paneb :)

      Delete