10/20/13

Everline Ever Decap Color | Evelin

Tellisin mõned päevad tagasi B-Turult Everline Ever Decap Color värvieemaldaja oma õele, kes tahtis mustast saada punakas-pruuniks. Tellisin selle kasutajalt KyaSin ja esiteks pean kiitma väga meeldivat teenindust ja kiiret reageerimist küsimustele. Pakk oli ka peale tellimist juba ülejärgmisel päeval kohal koos väikse magusa üllatusega :)

Kokku tuli segada kaks tuubi Decap 1 ja Decap 2. Mina poolitasin need, et jätkuks kaheks korraks, oleks tegelikult jätkunud isegi kolmeks aga seda sain aru alles siis kui esimene kord oli värvieemaldaja juba pähe pandud. Kui aus olla, siis lõhn ei olnud sellel segul eriti meeldiv aga seda ma teadsin juba varem, niiet ma olin ennast juba selleks valmistanud :D Juuksed nägid välja algselt sellised (aastaid värvitud must):


Kõige pealt katsetasime ühel salgul. Mingil põhjusel peale maha pesemist ei olnud muutust näha aga kuna salku polnud värvieemaldaja kahjustanud, mõtlesime, et mis seal ikka, paneme kõik pähe ja vaatame mis juhtub. Pea katsime kilega ja rätikuga, et soojas oleks. Peale 40 minutit oli tulemus selline:


Kuna pool mõlemast tuubist oli veel alles, siis lasime juustel täielikult kuivada, segasime kokku järelejäänud kahe tuubi sisu ja kandsime uuesti peale. Hoidsime veel 40 minutit juukseid rätiku all ja siis oli tulemus selline, pilt on küll väheke kollakas valguses õhtusel ajal ja ilma välguta tehtud, kuna välguga ei õnnestunud õiget tooni pildile püüda:


Kuigi minu arvates olekski võinud tooni selliseks jätta, siis õde arvas, et paneks ehk ikka selle värvi ka kohe pähe, mis ta eelnevalt oli ostnud. Eks juuksejuured olid ka tal väljakasvanud heledad, et nagunii oleks need pidanud värvima ülejäänud juustega sama tooni. Kasutasime värvimiseks Loreal Casting Creme Gloss-i toonis 645 Amber:Seda hoidis ta peas umbes 20 minutit, toon tuli minu arvates väheke tumedam kui värvikarbil. Eks seda oli arvata pärast värvieemaldust, sellepärast käskisingi tal võtta mõned toonid heledama värvi kui ta tegelikult soovis. Lõpptulemus oligi põhimõtteliselt selline nagu alguses loodetud:


Kokkuvõtteks võib öelda, et Everline Ever Decap Color teeb oma tööd täpselt nii nagu lubatud. Eks päris lõpptulemus sõltub küll oma juustest ja nende pigmentidest aga meie saime soovitud tulemuse ning mis peamine, juuksed on sama terved kui enne ja värvieemaldaja, nagu näha, tõesti ei kahjustanud juukseid.

Soovitan seda konkreetset värvieemaldajat kõigile, kes soovivad oma mustast värvist või lihtsalt tumedast toonist heledamaks saada! Isegi õde mainis, et "Nüüd võid küll sellest väga hea arvustuse kirjutada". Ta on tõesti rahul oma uue, heledama ja huvitavama juuksevärviga! :)

Hinnaks oli sellel tootel 30,00 

Loeksin hea meelega Teie kogemustest tumedast lahti saamisel. Kas on õnnestunud? Mida kasutasite?


2 comments:

 1. Tere

  Kasutanud isegi sama inimese käest otsetud toodet. Olen samuti rahul. Juuksed teeb see ka ilusti pehmeks kui ennem. Toon mis saavutasite ennem uue värvi peale kandmist on minu meelest ilusam. Panin ka sarnasele juuksetoonile peale suht sarnase juuksevärvi ja läks suht pruuniks, ehk ei olnud päris see mis tahtsin. Ka mees ütles et oleks võinud uue värviga katmata jätta. Nüüd kavatsengi uue eemaldaja osta ja mitte üle värvida...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle endale meeldis ka see toon, mis oli enne värvimist. Värv, mille hiljem peale kandsime läks veidi tõesti tumedamaks kui alguses arvatud aga pole hullu. Värvieemaldaja iseenesest on tasemel.

   Delete