11/8/13

The Body Shop | All-In-One BB-kreem & Vitamin E Cool BB-kreem


Täna tahan ma rääkida Teile kahest tegelasest - The Body Shopi All-In-One ja Vitamin E BB-kreemist. Tegemist on minu jaoks kahe täiesti erineva BB-kreemiga, kuigi mõlemad on The Body Shopi riiulitelt. Ise olen rohkem All-In-One BB-kreemi usku aga kasutust leiab ka Vitamin E BB-kreem.

Nagu näha on need kaks ka värvilt, vähemalt alguses, erinevad. Vitamin E näeb välja nagu tavaline BB-kreem aga All-In-One näeb alguses välja valge, imepisikeste pruunide täpikestega.Vitamin E BB-kreem sobib rohkem kuivemale nahale, sest see on rasvasem, samas ta katab vähem kui All-In-One. Minu näol hakkab Vitamin E mõne tunni möödudes läikima. Samas kui vahepeal juhtub nahk kuivem olema ja suurt katvust parasjagu vaja pole, siis kasutan seda. Niisutab suurepäraselt. Saadaval ühes toonis. Hind 18,90 

All-In-One BB-kreem on minu suur lemmik. Need pruunid täpikesed kreemi sees sulanduvad laiali hõõrudes näonahaga imeliselt ja tulemuseks on peaaegu veatu matt näonahk. Katvus on sellel BB-kreemil väga hea ja nägu ei hakka ka tundide möödudes läikima. Saadaval on see kolmes toonis ja mina kasutan kõige tumedamat. Hind 20,90 

Tegin ka mõned pildid. Pole küll meigifotode tegemises kogenud aga midagi siiski, kuna näonahk pole ka hetkel kõige paremas korras, siis on erinevust ka näha :)

Ülevalt alla: Ilma BB-kreemita, Vitamin E BB-kreemiga, All-In-One BB-kreemigaVitamin E BB-kreemi soovitan neile, kel probleeme kuiva näonahaga ja kes tahavad nahatooni õrnalt ühtlustada. All-In-One BB-kreemi soovitan neile, kes soovivad suuremat katvust ja matimat tulemust. BB-kreemid on saadaval The Body Shop kauplustes, mille leiad SIIT.

2 comments:

 1. Mul seisab ees Vitamin E BB-kreemi testimine. Näis. Näis. Seni olen ikkagi pöördunud alati tagasi puuderkreemide manu, kuigi BB kreemide seas on olnud ka häid leide. Suurt elevust tekitab minus Chaneli CC-kreem. Näis. Näis :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina olin ka puuderkreemide usku aga viimasel aastal leiab raskem meik mind üles heal juhul max. kaks korda kuus mõnel üritusel või siis kui läheb pildistamiseks. BB-kreem koos ripsmetuššiga on veel ainuke, mida mu nahk talub, päris meigiga tekib kuidagi ahistatud tunne, nahk on nii ära harjunud juba sellega, et midagi ei kasuta :)
   Tekitasid mul praegu huvi selle Chaneli CC-kreemi vastu, peaks ka asja uurima :)

   Delete