11/7/13

Victoria's Secret Pure Seduction vs. The Body Shop Honeymania kehavõi

Mõtlesin, et kuna ma olen neid kahte toodet mõlemat kasutanud juba nii mõnigi kord, siis teeksin väikese võrdleva postituse.

The Body Shop Honeymania kehavõi lubab:
Mesise lillelõhnaga luksuslik kehavõi. Iga kehavõi pütike sisaldab Ausa Kaubanduse mett, mille valmimiseks on usinad mesilased korjanud nektarit tuhandetelt metsikutelt õitelt. Jätab naha siidiselt pehmeks ja niisutatuks 24-ks tunniks.


Victoria's Secret Pure Seduction kehavõi lubab:
Kehavõi on rikastatud väga püsivate lõhnatoimeainetega, E-vitamiiniga ja annab 24-tunnise niisutuse, keskendudes kuivadele ja karedatele piirkondadele. Nahk jääb peale toote kasutamist pehme, sile ja kauapüsiva lõhnaga.


The Body Shop Honeymania kehavõi:

Toime: Väga toitev ja niisutav. Minu mitte nii kuiva naha jaoks isegi liigagi. Kuivema nahaga inimese jaoks ideaalne, naha hoiab tõesti ööpäev läbi niisutatuna.
Nahk peale kasutamist: Minul jääb veidi rasvane tunne, aga see on kindlasti sellepärast, et mu nahk ei vaja nii suurt toitmist ja niisutamist. Samas nahk on pehme.
Tekstuur: Väga mõnus "võine". Käte vahel sulab ja nahale kanda on ülimalt meeldiv.
Lõhn: Meenutab sellist "mesist lillelõhna", paremat selgitust ei oskagi anda. Domineerib lillelõhn aga samas on tunda ka mett, eriti pärast nahal. Kehal ei ole lõhn väga intensiivne aga on tuntav ka mitu tundi pärast peale kandmist.
Koostis: Enamuses osas koosneb erinevatest looduslikest õlidest ja võidest, väga positiivne.
Pakend: 192g plastiktops keeratava kaanega, mugav kasutada, käes hoidmiseks on topsik natu-natukene lai.
Hind: 18,20 


Victoria's Secret Pure Seduction kehavõi:

Toime: Niisutab nahka hästi, minu jaoks sobib see paremini kuna ei toida nahka niipalju nagu seda teeb Honeymania kehavõi, imendub kuidagi paremini ja nahal jääb kergem.
Nahk peale kasutamist: Siidine ja pehme, ei jäta rasvast tunnet.
Tekstuur: Samuti mõnus "võine" ja sulab käte vahel, hea peale kanda.
Lõhn: Sellesse lõhna ma armusin kohe kui ma selle kehavõi topsi lahti tegin. Lilleline ja värske, tõeliselt hea. Kehal püsib ka mitu head tundi.
Koostis: Kahjuks topsi pealt koostisainete nimekirja ei leinud ehk olen ära tõmmanud põhja alt? Ei tea, aga tean seda, et kindlasti pole tegu nii loodusliku koostisega kehavõiga kui seda on Honeymania oma ja sisaldab ka rohkem parfüümi, sellest ka lõhna intensiivsus ja pikk püsivus nahal.
Pakend: 185g plastiktops keeratava kaanega. Veidi mugavam käes hoida kui Honeymania oma, sest on veidi kõrgem ja mitte nii lai.
Hind: 17,90 


Kokkuvõtteks on mõlemad tooted ostmist väärt. Honeymania veidi kuivemale nahale, Pure Seduction normaalsele nahale. Hind on mõlemal päris kõrge aga kellel ei ole kahju seda välja käia, siis soovitan proovida! :)The Body Shop Honeymania kehavõi saate osta The Body Shop kauplustustest, mis leiate SIIT ja Victoria's Secret Pure Seduction kehavõi saate soetada GLAMORA e-poest.2 comments:

  1. Väga huvitav postitus!
    Ise tegin JUST sarnaste toodetega arvustuse aadressil - www.cosmeticspower.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Kusjuures hommiku poole käisin ka just Sinu postitust uudistamas :)

    ReplyDelete