12/26/13

Alfaparf Yellow | Püsivärv 10.21 + 12% vesinik

Kuna ma lasin seekord päris palju juuksejuurtel välja kasvada, siis tellisin juba proovitud 10.21 tooni koos 12% vesinikuga, mis peaks siis juukseid kuni 3 tooni heledamaks tegema. Värvisime nii minul juured ära kui ka üritasin emale mütsiga pisikesi triipe teha, et üldpilti heledamaks ja soojemaks saada.

Tulemused on siin:

Jällegi võib selle värviga väga rahul olla, sest tulemus on ilus hele, ilma juukseid kärsatamata ja rikkumata. Lumivalge toon pole enam ammu minu eesmärk vaid panustan loomulikuma heledama tooni peale, väljakasv pole samuti enam märgatav ega häiriv.
Emal saime ka tooni mõnusamaks ja soojemaks. Kohati on heledam kuna varasemalt oli ta juuksuris triibutanud ja see üks osa paremal pool oli veel välja kasvamata, mina ei osanud sellega muidugi ka arvestada täpselt, et kust värvimata jätta aga tulemus jäi siiski väga ilus :)

Kes aga soovib väga, väga heledat tooni ja isegi 5 astet heledamaks saada, siis tuleks Teil tellida mõni toon Energy sarjast (superblondid) ja Super High Lifting Reinforcer 0ss kreem või kui soovite saada 4 tooni heledamaks, siis sobiv Yellow Color toon ja 000 kreem, mis võimaldab valitud püsivärvi saada veel ühe astme võrra heledamaks. Kindlasti tuleks need segada õiges vahekorras nagu on õpetuses näidatud ning arvestada sellega, et see toimib ainult naturaalsetel, mitte tumedaks värvitud juustel. Selleks, et värvitud tumedast värvist lahti saada, selleks on vaja juba blondeerimispulbrit või värvieemaldajat :)

Küsimuste korral aitab Teid alati abivalmis Aranguri meeskond kui kirjutate neile info@arangur.ee

Head katsetamist!


No comments:

Post a Comment