12/7/13

Everline Ever Decap Color | Reelika

Eile katsetasime juba varem mu õe peal proovitud Everline Ever Decap Color värvieemaldajat mu kalli sugulase Reelika peal, kes tahtis musta värvi juukseid saada tumepruuniks.
Tulemus on siin:


Vasakult: Enne värvieemaldust, peale värvieemaldust õhtul toavalguses, peale värvieemaldust järgmine päev päevavalguses (sellel pildil mängivad varjud päris palju)

Evelinil tegi küll peale esimest korda rohkem heledamaks aga tulemusega võib siiski rahul olla :)

Kuidas meeldib?

4 comments:

 1. Täitsa hea tulemus on minu arvates. Mustast läks tumepruuniks küll!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mhmh, õde sai mul kusjuures veel heledamaks, tegime tal kaks korda järjest, temal jäi küll punane aga ta sooviski punakat tooni.
   Siin kirjutasin sellest kuidas Evelinil läks :)
   http://cairzu.blogspot.com/2013/10/arvustus-everline-ever-decap-color.html

   Delete
 2. Olen seda alati proovida tahtnud, aga siiani on takistanud selle krõbe hind. Samuti olen väga pikalt poevärvidega mustaks värvinud, seega kardan tulemuse pärast.Aga kuna soov on ikkagi heledamaks pruuniks saada siis peaks vist proovima, kust seda endale soetada saab?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks tulemus sõltub palju enda juustest, õel saime kahe korraga täitsa heledamaks punaseks, Reelikal jäigi tumepruuniks aga temal muidugi saime põhimõtteliselt ainult ühe korra tehtud. Eks sellega pead arvestama, et punakas toon jääb juurde, kuigi seda ei pruugi kõigil juhtuda ning pärast üle värvimisega peab ka ettevaatlik olema, kuna juus on pärast seda väga vastuvõtlik, siis pruuniga värvimine lõpeb tõenäoliselt uuesti musta värvi peaga. Buduaaris müüb kasutaja KyaSin seda toodet u. 30 € :)

   Delete