12/2/13

Leave-in juuksehooldus


Täna tahan Teile rääkida juuksehooldustoodetest, seerumitest, õlidest, kreemidest, mis kantakse juustesse peale pesu ja ei loputata välja.
Aja jooksul olen katsetanud ma ei taha teada kui mitut erinevat toodet. Need 6 on hetkel kasutuses, aeg-ajalt, kuid ka nende hulgast on välja kujunenud lemmikud, mida kasutan rohkem ja mõni on selline, mille kasutamiseni jõuan lihtsalt kohusetundest see lõpuni kasutada.

Vasakult:

Macadamia Healing Oil Treatment- Tegemist on palju kiidetud ja populaarse juukseõliga. See on väga meeldiva lõhnaga ja täitsa arvestataval tasemel juuste niisutaja. Ei jätta juukseid rasvaseks ning muudab juuksed pehmeks, samuti on kerge juustele ühtlaselt kanda. Kahjuks väga suurt siluvat effekti sellel õlil pole, mis on minu jaoks väga tähtis. Paneksin selle auväärsele kolmandale kohale.

Handmade Naturals juukseseerum - Täiesti looduslik juukseseerum argaania- ja kookosõliga. See on toode, mis teeb minu juustega imesid. Juuksed jäävad niisutatud, pehmed ja imeliselt siledad/libedad. Väga kerge ja mõnusa lõhnaga ning mis kõige tähtsam, keemiavaba. Võidukas esimene koht sellele!

Tahe Magic spreimask - Selle näol ei ole tegelikult tegemist ei õli, seerumi ega kreemiga, vaid on väidetavalt hoopiski juustesse jäetav mask. Aga juuksed teeb see väga siledaks. Ma pidin ausalt öeldes pikali kukkuma kui peale selle kasutamist olid juuksed sirged. Loomulikult on mul veidi laines juus ja ma poleks elusees uskunud, et mõni toode suudaks teha mu juuksed täiesti sirgeks, sest ma ei föönita, ei sirgenda ning lasen alati juustel praegusel ajal loomulikult õhu käes kuivada ja see on alati tähendanud seda, et juuksed jäävad veidi lainesse. Niisutab hästi ja on ka meeldiva lõhnaga. Paneksin selle tublile teisele kohale, sest tegemist ei ole siiski loodusliku tootega.

Paul Mitchell Super Skinny seerum - Jällegi palju kiidetud ja populaarne toode. Olin ka mina sellest alguses vaimustuses. See imeline melonilõhn ajas pea lihtsalt hulluks, samuti oli juustele väga mõnus kanda. Jätab ka juuksed õrnalt siledamad ja tundub, et natuke ka niisutaks aga tegemist on siiski minu jaoks praegusel ajal tootega, mis sisaldab liiga palju lõhnaainet ja muud jama, see juba võtab selle niisutavat efekti vähemaks. Enne kui ma polnud väga muud proovinud, siis olin tõesti vaimustuses ja vaatasin, et tegi juukseid siledamaks aga enam ei ostaks, on palju paremaid tooteid, mida selle raha eest saaks. Plussiks on kuumakaitse sisaldus. Paneksin selle viiendale kohale.

Tigi Bed Head Some Like It Hot seerum - Samuti üks "mitte looduslik" toode aga niisutab minu juukseid palju paremini kui Paul Mitchell Super Skinny ning jätab ka juuksed siledamaks. Minu jaoks meenutab lõhn mingil põhjusel Australian Goldi solaariumikreemi klassikalist lõhna, mõnus. Peaks samuti sisaldama kuumakaitset. Neljas koht!

RICH Pure Luxury Argan Curl Enhancing kreem - Intensiivselt niisutav kreem lokkis/laines juustele. See on nüüd see üks kohustuslik toode, mida ma harva kasutan ja seda ka sellepärast, et see otsa saaks. Minu juustega see ei tee õieti midagi, natuke niisutab aga see on ka kõik. Muud erilist efekti selle toote puhul ei täheldanud. Lõhn on õrnalt magus. See jääb siis viimasele kuuendale kohale.

Milliseid seerumeid olete Teie kasutanud ja milliseid soovitate? :)


No comments:

Post a Comment