12/14/13

Madara | Looduskosmeetika

Madara on looduskosmeetika bränd, mis on sündinud ühes väikses Põhja-Euroopa riigis Läänemere kaldal - Lätis. Madara tooted on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelisele ECOCERT standardile. Toodete unikaalsus seisneb põhjamaade taimede toimeaines, mis on Madara toodetes peamisteks koostisosadeks ning on osutunud tõhusaks in vivo ja in vitro testides. Madara-st on saanud looduskosmeetika pioneer, mis pakub mitte ainult ohutuid loodustooteid, vaid Madara toodete tõhusus on ka teaduslikult tõestatud.


Mina oman Madara valikust hetkel kuute toodet ja siinkohal tahan neist anda ka väikese ülevaate :)

Madara Nourishing Soap with plum - Väga õrna ploomi lõhnaga. Vahutab mõnusasti ning ei jäta nahka pärast kuivaks ja ketendavaks nagu enamuste seepide puhul võib täheldada. Mis kõige tähtsam - toode on sodivaba.

Madara Refreshing Soap with Mint - Suurepärane seep hommiku alustamiseks. Piparmündise lõhnaga ja tõeliselt värskendav, ülejäänud on sama, mis eelmise seebi puhul.

Madara Moisturising Lotion - Tõhus niisutaja, nahk on niisutatud veel ka järgmisel päeval. Miinuseks võib tuua, et kreem kahjuks imendub aeglaselt ja tootel on minu jaoks häiriv "muru" lõhn. Õnneks kui kreem on imendunud, siis see lõhn nahal ei ole niimoodi tunda ja jätab vaevu tuntava värskuse? lõhna.

Madara Moon Flower Tinting Fluid Rose Beige - Tegemist peaks olema tooniva näokreemiga. Samuti "muru" lõhnaga. Niisutab küll hästi aga iluvigade peitmisega kahjuks ei hiilga. Võib-olla väga õrnalt ühtlustab kui kaugelt vaadata :D

Madara Flower Dust Lotion Golden Glow - Sädelust andev kreem. Olen kasutanud seda toodet välja minnes kaela ja dekoltee ligiduses ja annab tõesti ilusa kuma nahale aga jällegi "muru" lõhnaga. Niisutab hästi nagu ka esimesena mainitud Moisturising Lotion.

Madara Protecting Lip Balm - Kaitsev huulepalsam, mis tõesti teeb oma tööd hästi. Sellel on pigem magusam ja mõnusam lõhn. Samuti väga huvitava konsistensiga, püsib pikalt huultel ning ei kulu kergelt maha, jätab need pehmeks ja niisutatuks ning annab ka kerge läike. Mõnus-mõnus!

Neid Madara tooteid võib tegelikult kiita oma loodusliku koostise ja tõhusa toime pärast, miinuseks on tõesti ainult see "muru" lõhn, mis aga ei pruugi kõiki häirida. Minu nina kahjuks sellest lõhnast väga vaimustuses ei ole. Siiski on tegemist mõnusate toodetega, mida võin soovitada ka teistele! :)

Madara tooteid võite leida:

Stockmanni kaubamaja
Liivalaia 53, Tallinn

Tallinna Kaubamaja
Gonsiori 2, Tallinn

Tartu Kaubamaja
Riia 1, Tartu

www.iludus.ee 
Fr.R.Kreutzwaldi 4, Tallinn

Ravikunsti koolitus- ja teraapiatuba Väike Uba
Vabriku 41, TallinnKuidas on Teie kogemused Madara toodetega?

No comments:

Post a Comment