1/15/14

Alfaparf Yellow | Hydrate Intensive mask, Repair ja Hydrate seerum intensiivseks hoolduseks


Mul on juba mõnda aega olnud vannitoariiulil need kolm Alfaparf Yellow toodet, siiski ei ole ma jõudnud neist rääkida. Nüüd olen saanud Hydrate Intensive maski juba küllaltki pikka aega kasutada, samuti ka neid kahte seerumit. Hydrate seerumist (1 ampull) jätkus minu õhukestele ja suhteliselt lühikestele juustele kolmeks korraks, Repair seerumist (1 ampull) kaheks. Nüüd siis neist lähemalt:

Hydrate Intensive mask - Mõnusalt paksu konsistensiga, mida ma maskide puhul lausa armastan. Minu jaoks mask peab olema paksem kui palsam, et ta annaks maski mõõdu välja. Varasemalt olin ma proovinud lihtsalt Hydrate maski, mis meeldis mulle väga ja seepärast valisingi endale seekord Intensive versiooni, et niisutada oma eriti kuivi blonde juukseid. Mask teeb mu juuksed erakordselt libedaks, siledaks ja pehmeks, siiski kasutan ma seda suhteliselt harva, põhiliselt siis kui tunnen, et nüüd tahaks just eriti mõnusaid juukseid, vähemalt näiliselt. Probleem on selles, et maski peamine koostisosa on mineraalõli, millest ma üritan tegelikult suure kaarega mööda käia. Sellest on tegelikult kahju, sest mask teeb tõesti juuksed ilusaks. Siiski neile, kes mineraalõli ei karda ja nii või teisiti seda sisaldavaid tooteid kasutavad, võin soovitada. Teeb juuste välimusega imesid!

Repair seerum - Seerumit tuleb kanda pestud rätikukuivadele juustele, hoida vähemalt 5 minutit ning seejärel maha pesta. Seerum ise on peaaegu vedel nagu vesi. Käte vahel tundub see selline libe, seetõttu on seda kuidagi eriti hea ja lihtne juustesse kanda ning ühtlaselt juurtest otsteni jaotada. Mina hoidsin Repair seerumit vähemalt 15 minutit. Peale maha pesemist oli koheselt tunda, et juuksed on teistsugused. Minu juukseid toitis see korralikult ja andis neile juurde mahtu. Juuksed oleks nagu peale kasutamist paksemaks läinud.

Hydrate seerum - See seerum tuleb kanda juustesse peale pesu ja jätta see juustesse. Samuti hästi vedel nagu vesi. Esialgu kui kasutasin seda üksinda siis ma erilist muutust ei märganud. Avastasin aga, et kui seda kanda juustesse peale Repair seerumi kasutamist, siis on see juustele tõeline raviteraapia. Kui ainult Repair seerumit kasutada, siis juuksed pärast siledusega väga ei hiilanud, kui kandsin peale Repair seerumi kasutamist juustesse ka Hydrate seerumit, olid tulemused suurepärased. Juuksed olid samaaegselt nii toidetud kui ka niisutatud.

Nendel kahel seerumil on tegelikult ka üks viga. Kuna ma ei teadnud kas nendega koos tohib ka palsamit kasutada, siis ma seda ei teinud, kuna kirjas ei olnud. Seepärast oli peale pesu raskusi juuste kammimisega. Palsami ülesannet need kaks ei täida, see saab tähendada ainult seda, et ehk ma oleks pidanud ka palsamit kasutama?! Ei tea, igatahes kui juuksed olid kuivanud, siis käis kamm ilma probleemideta läbi ja juuksed olid mõnusad aga märgi juukseid läbi kammida korralikult ei õnnestunud.

Kokkuvõttes olen toodetega rahul, maski siiski ise ei ostaks uuesti selle mineraalõli suure sisalduse tõttu. Repair ja Hydrate seerumit aga küll! :)

Tooted leiate Arangur.ee e-poest.

2 comments:

  1. Kust ja millise hinnaga neid tooteid leida võib?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tooted on olemas www.arangur.ee veebipoes :)

      Delete