1/23/14

Artdeco, Manhattan | Kaks ilulemmikut

Kõik, kes mind teavad, teavad ka seda, et ma ei ole praegusel ajal just kõige agaram meigitoodete kasutaja v.a. juhtudel kui on tõesti kuskile välja/üritusele/pildistama minek, siiski aeg-ajalt soetan endale midagi uut. Täna tahan teieni tuua kaks uut lemmikut, millest ma kindlasti enam ei loobu.

Artdeco Oil Control Paper - See on nüüd see toode, mida mainisin BABÉ postituses ning millest lubasin kirjutada. Varem olin ma ainult põgusalt teadlik sellise toote olemasolust. Kui Hurmi mulle seda proovida andis, siis teadsin, et pean selle ka endale soetama. Tegemist on nn. puudripaberiga, millega õrnalt nahale vajutades imab see endasse rasu ning jätab naha matiks. Minule on see praeguseks täiesti must-have toode. Nägu kipub pidevalt läikima juba tunni aja möödudes peale seda kui olen suutnud endale ilusa näo pähe teha. Meigile see paber liiga ei tee ega maha ei pühi nagu mina kunagi arvasin, enne kui olin saanud ise katsetada. Tulevad need stiilses ja ilusas nahkses kotikeses, kotike sisaldab 100 puudripaberit. Soovitan kõigile, kellel on probleeme rasuse näonaha ja näo läikimisega!Kuna siin Viljandis Artdeco Oil Control Paper-it kuskil müügis ei ole ning Rosalind kauplust ka pole, siis soetasin selle toote Rosalind e-poest SIIT, hinnaks 8,50 €

Manhattan Back to White veekindel silmapliiats - Ostsin selle endale sellepärast, et lugesin kuidas valge silmapliiats muudab silma näiliselt suuremaks, ehk alateadvuses teadsin seda juba enne aga olen siiski jäänud ainult tavalise musta juurde. Kasutan seda pliiatsit alumiste ripsmete juures limaskestal ja tõesti muutub silm palju avatumaks. Hommikuti äratab silma üles ja annab värske välimuse. Pliiats ise pole ei liiga pehme ega ka liiga kõva, mugav kasutada ja püsib tõeliselt kaua, samas eemaldamisega mingeid probleeme ei ole. Nüüd kasutan seda iga kord kui silmi värvin.Soetasin selle omale Viljandi Kaubamajast, hinnaks oli ehk midagi 3-4 € vahel, täpselt ei mäleta, aga igati väärt ost!

4 comments:

  1. Valge pliiats teeb tõesti imesid ja silmad palju suuremaks :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ja mina avastasin selle alles nüüd...armastan suuri silmi ja pikki ripsmeid, ei tea kuidas ma enne polnud valget pliiatsit endale soetanud :)

      Delete