1/16/14

Looduse Pärl

Täna tahan Teile rääkida neljast Looduse Pärl tootest, mis on kõik võitnud minu südame. Sain need mõnda aega tagasi Astralt, kelle blogi võite uudistada SIIT ning kuna ma polnud varem sellelt eestimaiselt looduskosmeetika firmalt mitte ühtegi toodet kasutanud, siis oli mul eriti hea meel :)

Küünehoolduspalsam - Tuleb see imearmsas pisikeses topsikus ning on tahkel kujul. Väga mugav on näpuga sobiv kogus palsamit võtta ning seda kasutada. Lõhnas on tunda laimi ja selle värskust. Kuna mu küüned on tegelikult üsna tugevad ja küünenahad korras ning loomulikult juba niisutatud, siis kasutan seda ainult siis kui teen omale maniküüri, siis on see kui täpp i peal, mis teeb küünenahad ülimalt pehmeks ning küüned läikivaks peale seda kui küünelakieemaldaja on suutnud näppe kuivatada.

Huulepalsam Piparmünt - Samuti pisikeses topsikus. Lõhnab piparmündiselt. Sealt on mul tegelikult raskem palsamit kätte saada oma suhteliselt pikkade küünte tõttu kuna topsik on veel pisem. Palsam ise on tahke aga huultele kandes sulab. Tekitab mõnusa jahutava efekti ja niisutab, ravib ning kaitseb suurepäraselt huuli nendel külmadel talvepäevadel. Aeg-ajalt peab huultel palsamit uuendama, sest õlid kipuvad huultelt kuhugi ära kaduma.

Kehakoorija Maasikas - Aaaahhh, see pakend...ma pole ammu midagi nii armsat näinud. Kehakoorija lõhnab imeliselt, tekib tunne nagu oleks suvel maasikapõllul maasikaid nosimas. Keha on peale koorimist väga pehme ja niisutatud. 

Kooriv ja toitev šokolaadimask - Seda meeldib mulle kasutada siis kui kasutan eelnevalt mainitud kehakoorijat Maasikas. Kujutate ette, šokolaadi ja maasikat üheskoos? Jah, ma ka...Imeline, imeline, imeline kooslus. Mul oli tegelikult elu esimene kogemus sellise näomaskiga, varem pole ma ühtegi pulbri kujul näomaski kasutanud ja enam ma sellest ei loobu. Õige segu kokku segamisega sain ilusti hakkama esimesel korral. Peale kandmine on tõeline nauding, nagu kannakski päris šokolaadi näo peale ja seejuures tahaks keelega korra kiire liigutuse teha ja limpsata. Sees on tunda kaerahelbeid, mis toimivad väga õrna koorijana. Maha pesemine käib samuti kiirelt ja ilma pingutusi tegemata. Peale näo kuivatamist on nahk beebipehme, niisutatud ja särav, lihtsalt suurepärane!

Neid nelja toodet võin tõesti soovitada kõigile. Iga päevaga kasvab mu armastus looduskosmeetika vastu, eriti kodumaise looduskosmeetika vastu!

Looduse Pärl tooted leiate SIIT.

2 comments:

  1. Oi , seda huulepalsamit tahaks proovida kuna huuled väga tihti katki ...

    ReplyDelete
    Replies
    1. Soovitan proovida, tõesti on hea ja mis kõige tähtsam, looduslik :)

      Delete