1/10/14

LUSH | Deluxe Double Wefted Clip-In juuksepikendusedNagu ma lubasin, siis näitan Teile täna LUSH Deluxe Clip-In juuksepikendusi, mis ma mõned päevad tagasi kätte sain. Tegemist on 61 cm pikendustega ja kaaluvad need 165 grammi, tooniks #60. Deluxe sarjas on juukseid rohkem kui kõige tavalisemas sarjas ja seega peaks nad jääma palju ilusamad, loomulikumad ja paksemad. Uurisin enne päris pikalt, enne kui otsustasin, et tellin just need.

Today I'll show you Lush Deluxe Clip-In hair extensions, which I got a few days ago. They are 61 cm long and weight 165 grams, the shade is #60. The Deluxe version of the extensions have more hair than the regular ones therefore they should be much more beautiful, natural and luxuriant.

Olin väga meeldivalt üllatunud kui need kätte sain. Võrreldes odavate hiinakatega on neil pikendustel juukseotsad ilusad ühtlased ning tihedad. Pikendused ise on paksud ja pehmed, mitte kuskilt ei turrita välja poolikuid karvu nagu mu eelmistel pikendustel.

I was pleasantly surprised when I got them. The tips are even and thick. The extensions are luxuriant and soft and there are no hairs sticking out like there were from my last extension.


Kinnituste küljes on kummiribad (silikoon?), mis ei lase pikendustel alla vajuda. Samuti on need piid veidi teistsugused kui eelmistel. Pikendusi ära võttes ei jää enda juuksed nende vahele kinni ja tulevad ilusti ära, ilma, et enda juukseid lõhuks või peast ära sikutaks.

There are rubber (silicone) strips on the clips which keeps them from slipping. When taking the extension off, your own hair won't get stuck and they come off with no problem.Siiski pean ma pikendused läbi pesema hõbeshampooniga, enda juuksed on mul veidi hallikamat tooni, pikendused veidi kollakamad. Sellega ma olin tegelikult juba enne arvestanud, toon #60 on küll kõige heledam, mis on üldse saada aga minu juuksed on sellest veel heledamad/hallikamad aga hõbeshampoon aitab hästi ja peale seda sulanduvad pikendused kindlasti ideaalselt. Eelmised pikendused toonis #60 olid alguses õrnalt isegi tumedamad kui praegu LUSH Deluxe pikendused toonis #60 aga isegi need sain ma enda juustega ühte sulanduma.

I still have to wash them with silver shampoo, because my own hair have a grey undertone but the extensions have yellow.

Siin on ka Teile enne-pärast pilt. Kuna pilt on tehtud välguga, siis on ka hästi näha see tooni erinevus, millega ma täna kavatsen tegelema hakata, peeglisse vaadates aga ei tundu see erinevus pooltki nii suur:

Before-after:
Üldkokkuvõttes olen ma pikendustega enam kui rahul, varem pole ma nii palju oma Clip-In pikendustesse investeerinud ja see oli tõesti seda väärt. Soovitan kõigile, kes tahavad saada endale pikki juukseid, ärge ostke odavaid hiinakaid, mis peale mõnda pesu näevad välja nagu takud peas ja kindlasti ärge ostke sünteetilisi juuksepikendusi kui tahate saavutada ilusat tulemust. Ma küll ei tea veel, kui kaua LUSH juuksepikendused vastu peavad aga ootused on siiski kõrged, eks ma poole aasta möödudes annan teada kuidas seis on.

Overall I'm more than pleased with them, I've never spent so much on Clip-Ins, but most certainly it was worth it.

Kui olen pikendused läbi pesnud, siis lisan siia samasse postitusse ka pildi kuidas pärast hõbeshampooni ja palsamiga töötlemist pikendused välja näevad.

Olen nüüd pikendused ära pesnud ning tulemus on siin, pildilt leiate ka kaks põhisüüdlast, mis aitasid mul sellise tulemuse saavutada ühe korraga, siiski vajavad nad veel ühte korda aga esimese korra kohta olen rahul:

I washed the extensions and you can see the results here, and also you can see two products I used to get the best results in just one wash:


LUSH juuksepikendused leiad SIIT

13 comments:

 1. Tulemus on väga kena! Pean ka uurima minema sinna lehele!

  ReplyDelete
  Replies
  1. On küll, eriti hea on see, et otsad pole räbalad ja õhukesed, ainult ära toonida tuleb veel, siis oleks lihtsalt super :)

   Delete
 2. Vau vau vau.. ma olen unistanud pikkadest juustest nii pikka aega, aga kuna minu juuksed kasvavad 100 aastat ja lähevad enne katki, kui pikaks jõuavad kasvada, siis enda pikad juuksed on vaid helesinine unistus. Kuid vaadates su pilte, siis lootusto on ka minul. Eriti tahan ma pikki juukseid oma pulmadeks, et teha vinget soengut ja miks mitte ka juuksed lahti. Lush juuksed on väga ilusad! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Clip-In pikendused on väga hea valik selleks puhuks. Saad panna ja ära võtta siis kui ise tahad ja oskajamad oskavad need ka soengusse sättida nii, et klambrid välja ei paista ning need ei riku ka juukseid :) Ma olen varasemalt igat tüüpi pikendusi kandnud ja peale makstes ka enam ei paneks pähe. Juuksed said ikka märgatavalt kahjustada. Clipidega seda ei juhtu, kannan neid ise ainult siis kui on näiteks kuskile välja/peole minek.

   Delete
  2. Ma usun, et sa näed nendega linna pääl kekutamas väga hea välja ;) Ise kannaksin ka pikendusi nö välja minnes!

   Delete
  3. Ma loodan ise ka, pikad kiharad annavad välimusele tegelikult nii palju juurde. Oeh...oleks vaid enda omad pikad, ilusad ja paksud... :)

   Delete
 3. Sobivad väga hästi :) Mul endal on ka clip-in juuksepikendused, tellisin need aliexpressist. 60 cm ja 160 grammi. Üldiselt on väga mõnusad, otsad pole ka räbalad, aga kuna mul on paksud juuksed siis täiesti sirgena neid pikendusi kandes tunduvad nad natukene võltsid, seetõttu lokin neid alati veidi. Umbes 8 kuud juba olnud ja pole koledaks läinud.

  Sinu omad tunduvad ka väga hästi oma juustega ühtivat, peale pesu :) Pikad juuksed tõstavad ikka enesehinnangut. Iga naine võib ju ennast rapuntslina tunda :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. 60 cm ja 160 grammi on väga head. Minul viimased nö. hiinakad olid kahjuks otstest suht ära juba kohe alguses ja läbi läksid ka kiiresti kuigi kandsin neid harva, nendega on nii, et peab teadma kust on mõtekas tellida, et saada endale korralikud.
   Peale pesu on tõesti päris head juba, ehk korra võiks veel aga seda siis kui pesu aeg tuleb millalgi :D Ennem ei hakka, sest praegu pole aru saada, et mingi tooni vahe oleks kui nad peas on. Enesehinnangut tõstavad tõesti. On ikka vahe sees kas käid ringi lühikeste juuste või pikkade kiharatega :)

   Delete
 4. Palju kogu krempel maksma läks? Koos postikuluga. Olen ka tellimisele mõelnud aga enda juuksed on nii kirjud, et tooni raske valida.

  ReplyDelete
  Replies
  1. 100 € midagi, oleneb kui pikad tellid ja millisest sarjast :)

   Delete
 5. Selline küsimus, kuidas teie pikendustel reageeris hõbeshampoon ma pildi pealt vaatan küll, et ilusad.
  Tegin ise ka hõbeshampooniga ja ajasingi vahule ning pesin kohe maha, sest ei teadnud kuidas kinnitub see hõbeshampoon ning nüüd rikkusin need ära, sest osad kohad jäidki reaalselt lillad :S nüüd kuivades ongi pigem hallikad lillad.
  Tegu ka inimjuustega.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hõbešampoon, mida kasutasin on ilmselt õrnema toimega kui paljud teised šampoonid. Lisaks kasutasin täiesti sinist (lillat) vene toonivat palsamit, mille segasin mäletamist mööda tavalise palsamiga, nii igaksjuhuks. Hallist saad lahti kui pesed millalgi uuesti ja hoiad palsamit/maski kauem peal. Mul endal juhtus ka kunagi, et sai vähe liiga palju ja palsami/maski peal hoidmine nii umbes pool tundi tegi asja tunduvalt paremaks.

   Delete
  2. Selge, proovin ka niimoodi, suured suured tänud! :)

   Delete