1/2/14

Uued asjad | Soojad saapad, ONLY, Depend, Silk Oil of Morocco

Ongi uus aasta alguse saanud ja kirjutan oma selle aasta esimest postitust. Mõned uued asjad vajavad näitamist ja ega siis blogimine seisma ei jää kui aastanumber vahetunud on :)

Niisiis, leidsin endale üle pika aja ühed soojad saapad. Tegelikult ma ühel päeval nägin neid, proovisin aga ära ei ostnud, põhiliselt selle pärast, et ma olen 178 cm pikk ja konts teeb mu ju veel pikemaks. Kripeldasid ja kripeldasid sees kuni läksin uuesti sinna poodi tagasi järgmisel päeval, proovisin seekord mõlemat jalga ja ostsin ära. Nii mugavad ja mõnusad on jalas lihtsalt, hea et ikka tagasi läksin.Leidsin ka endale üle pika aja normaalse küüneviili, mis suudaks minu küünistest jagu saada. Tavaliselt jääb küüneviil peale tunni ajast viilimist mu küüntele alla. Seekord oli minu valikuks Dependi küüneviil, mõeldud varba- ja kunstküüntele ja saab hakkama küll :DOstsin endale ka uuesti ühed Only püksid Vero Modast, õigemini kaks paari ostsin juurde kuna ühed olin ma juba läbi kandnud. No nii lemmikud on, et kui ma nägin, et kaks paari on minu suurust, siis võtsin kohe mõlemad ära, sest äkki pärast enam pole, ma leian endale harva nii hästi sobivaid pükse.
Kasutasin ära ka mulle saadetud Silk Oil of Morocco 10 € kinkekaardi. Soetasin juurde oma lemmik juuksepalsami Silk Oil of Morocco Intense Moisture, tervelt liitrise, sest see lihtsalt on niivõrd hea! Lisaks veel Blonde Toning Treatment shampooni blondidele juustele, mis peaks vähendama kollasust ja on pealegi sulfaatide vaba :)


Selleks korraks kõik, varsti näitan Teile LUSH Deluxe Double Wefted Clip-In juuksepikendusi (61 cm ja 165 g), mis mõned päevad tagasi endale tellisin, loodetavasti selle nädala lõpuks on kohal, kui mitte, siis järgmise nädala alguseks kindlasti!

Ilusat ja säravat alanud 
uut aastat! :)2 comments:

 1. Kust sa need saapad ostsid? Raske on leida sooja saabast, milles jalg ka kuivaks jááb.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need on ostetud Viljandist sellisest poest nagu Marleen.
   Selle kohta kas jalg kuivaks jääb ma ei saa 100% väita, et jääb, kuna saapaid olen mõne korra kandnud ainult, ei raatsi neid ära lörtsida veel :D

   Delete