2/5/14

BABÉ | STOP AKN

Täna toon Teieni esimese BABÉ toodete postituse. Mul on hea meel rääkida Teile STOP AKN sarja toodetest, tänu millele on mu näonahk puhtam ja poorid tunduvalt väiksemad. STOP AKN sari on mõeldud rasuerituse reguleerimiseks, näo läikimisega võitlemiseks ja iluvigade kaotamiseks.STOP AKN Skin Balance Moisturiser - Tegemist on kerge niisutajaga, millest on saanud minu suur lemmik. Oman suhteliselt rasust nahka aga see kreem jätab pikaks ajaks näole värske ja kerge tunde, samal ajal on nahk niisutatud ja pehme. Skin Balance Moisturiser sisaldab ka matistavaid osakesi, mu nägu püsib kordades kauem ilma läikimata, seetõttu meeldib mulle seda eriti kasutada ka meigi all. Meik püsib kauem veatuna ja samal ajal tean, et kreem võitleb ka iluvigadega.

STOP AKN Exfoliating Cream - Näokoorija, mida kasutan u. kord nädalas. Sisaldab imepisikesi koorivaid osakesi, mis puhastavad ja koorivad naha õrnalt, ilma sellele liiga tegemata. Selle koorija konsistents on nii mõnus kreemjas ning kuidagi pehme, et vahepeal tekib tunne, et tahakski sellega nägu masseerima jääda, siiski peab jälgima, et üle ei pingutaks, liigne koorimine ei tee ka head. Juba peale esimest koorimist olid nina peal olevad mustad täpid tunduvalt vähem märgatavamad. Praeguseks on neid näha ainult väga lähedalt, enne paistsid suured mustad täpid kaugelt silma kui ilma meigita ringi käisin. Näonahk on tunduvalt sildedam ja pehmem. Koorija ei jäta nahka kuivaks ja kiskuvaks.

STOP AKN Purifying Cleansing Gel - Puhastav geel on mul tester-suuruses, samas kulub seda nii vähe, et mul on siiamaani veel natuke alles. Eemaldab ilusti mustuse ja meigi nahka liigselt kuivatamata. Puhastavate toodete kohta ma ei oskagi kunagi pikemalt midagi rääkida, sest üldjuhul teevad kõik oma töö ära. Vahe on lihtsalt selles kas nahk jääb kiskuma või mitte. Selle tootega seda ei juhtu ning ilmselt ma ostan selle omale ka täissuuruses kui mul üks teine paralleelselt kasutuses olev puhastav vaht otsa saab.

STOP AKN Repairing Moisturiser - Näokreem, mis on raskem kui Skin Balance Moisturiser kreem. Samuti tester-suuruses ning praeguseks ka otsas. Seda kreemi kasutasin ma iga kord peale näo koorimist Exfoliating Cream-iga. Suurepärane kreem, millega õhtul peale koorimist ja enne magamaminekut nägu sisse kreemitada. Ööga muutub nahk säravaks, imeliselt niisutatuks ja toidetuks. Päevasel ajal ma seda kreemi siiski igapäevaselt ei kasutaks kuna mulle sobivad rohkem hästi kerged kreemid aga peale sellist protseduuri on Repairing Moisturiser kindlasti must-have toode.

Kokkuvõttes olen ma nende toodetega enam kui rahul. Mu nahk pole aastaid nii sile ja puhas olnud kui praegu. Nüüd üritan ka näohooldusele rohkem tähelepanu pöörata ja regulaarselt koorijat kasutada, varasemalt pole ma sellest nii vaimustuses olnud, nüüd aga küll :)

Soovitan neid tooteid inimestele, kellel on nahaga probleeme nagu mul - suured poorid, põletikulised kolded või naha rasueritus paigast ära.

BABÉ tooteid võite leida erinevatest apteekidest!

5 comments: