2/25/14

Victoria's Secret | Superstick Blush & BronzerMõned nädalad olen suhteliselt vaikne olnud. Pole kuidagi seda jaksu olnud, et kirjutada ja kaamera asus ka minust eemal. Nüüd aga olen sellest loodetavasti üle saanud ja toon Teieni ühe uue ja minu jaoks suhteliselt huvitava toote mu meigikotis.

Tegu on Victoria's Secret Superstick Blush & Bronzer-ga. Tegelikult ei ole ma kindel toote originaalsuses, sest mujalt Internetist ei ole ma leidnud selle kohta erilisi arvustusi, infot ega midagi, samuti ei ole toodet Victoria's Secret ametlikul lehel üleval. Teine võimalus on, et ehk on see lihtsalt tootmisest maas, kes teab, igatahes ebay-s ja mujal e-poodides on see müügil, samuti ka vähemalt ühes Eesti e-poes, kust ka mina selle sain.

Edit: Selgus siiski, et tegemist on limiteeritud kollektsiooni tootega ja Superstick Blush & Bronzer on Victoria's Secret-i originaaltoode!

Tuleb see tegelikult väga armsas roosas pakendis ning toode ise on pulga kujuline ja näeb stiilne välja.Ühes otsas on põsepuna/blush......ning teises otsas päikesepuuder/bronzer.Kui täiesti aus olla, siis ei osanud ma esialgu kummagi otsaga midagi erilist peale hakata, sest olen harjunud, et päikesepuuder ja põsepuna ongi puudri kujul ning kannan seda peale mõne mõnusa pehme pintsliga. Siiski andsin sellele võimaluse. Kandsin pulgaga põsepuna ja bronzeri vajalikesse kohtadesse ning hajutasin sõrmedega. Hajutada on seda kerge ning tulemus ei jäänudki "kaks triipu näos" nagu ma kartsin. Põsepuna jätab ilusa kuma ja tooni, mis mulle tõesti meeldib aga bronzeri juures see sädelus/kuma häirib, minu jaoks peaks bronzer olema matt aga kellele meeldib, siis tulemus jääb iseenesest ilus. Samuti häiris mind toote lõhn. Ma ei teagi kuidas seda kirjeldada...Lõhn meenutas nagu mingit eriti odavat kosmeetikat. Kes on noorema eriti ebakvaliteetset ja odavat jama endale kokku ostnud, see teab. Õnneks on see nüüdseks hajunud ja toode on peaaegu lõhnatu. Seetõttu sobib Superstick Blush & Bronzer ka lõhnatundlikele inimestele.Kokkuvõtteks oskan ma öelda ainult seda, et kes ei taha suurt hunnikut meigitarbeid kaasas kanda, siis võib seda proovida. Tegemist on siiski 2 in 1 tootega. Victoria's Secret Superstick Blush & Bronzer-ga võib rahule jääda. Ehk suvel, et ilusat kuma näole saada hakkan seda rohkem kasutama. Teist korda ma seda ostu siiski ei teeks. Eelistan oma päikesepuudrit ja põsepuna ikka pintsliga peale kanda. Ehk on asi ka harjumuses. Suvel kavatsen ma kindlasti sellele tootele uue võimaluse anda, võib-olla suudab veel üllatada.

Kes välismaalt tellimusi ei tee, siis võib leida selle toote Lett.ee e-poest.

No comments:

Post a Comment