3/22/14

BABÉ | Kaks sõpra

Jätkan BABÉ toodete lainel ning täna toon Teieni killukese oma hommikusest ja õhtusest näohooldusrutiinist. STOP AKN postituses rääkisin ma mitmest selle sarja tootest. Nagu Te teate siis sobisid need mulle imehästi ning nüüd on lisandunud minu vannitoariiulile veel üks selle sarja toode, BABÉ STOP AKN näotoonik. Varasemalt oli mul olemas BABÉ mitsellaarvesi ning tänane postitus ongi just neist kahest.


BABÉ STOP AKN näotoonik - Minu truu kaaslane õhtuti. Toonikut kasutan peale näopesu, et sulgeda poorid ning valmistada nahk ette kreemitamiseks STOP AKN sarja niisutava kreemiga. Toonik kõrvaldab näolt iga viimsegi mustuse jäägi ning ei jäta nahka kleepuvaks. Näotoonik sisaldab muuseas ka salitsüülhapet ja nõiapähklipuu lehe ekstrakti mis on mõlemad teada tuntud nahaprobleemidega ja põletikega võitlejad. Lõhnab samamoodi nagu teised selle sarja tooted, lisaks ka kerge alkoholi lõhn. Põhjus, miks ma kasutan toonikut ainult üks kord päevas, mitte kaks on see, et tegemist on suhteliselt kange tootega ning kui nahal peaks olema mõni natuke vigastatud koht, siis hakkab see õrnalt kipitama. Nüüd kui kasutan peaaegu kogu STOP AKN sarja, pole mu näole selle aja sees ilmunud mitte ühtegi suurt põletikulist vistriku, mis muidu olid üpriski tihedad külalised, v.a. mõni üksik "teatud perioodil". Näotoonik toetab mu igapäevast näohooldust suurepäraselt!


BABÉ mitsellaarvesi - Minu sõber hommikuti. Öö jooksul koguneb näole ikkagi mingil määral mustust ja/või rasu ning siis aitab mind kiirelt hädast välja mitsellaarvesi, mis sobib ka tundliku nahaga inimestele. Puhastab näo ilma seda kuivatamata ja ärritamata ning jätab naha pehmeks ja värskeks. Vahetult peale puhastamist tundub nahk natuke kleepuv aga see tunne kaob kiirelt kui nahk on täielikult kuivanud. Tootel on ainult õrn lõhn, mis mingil põhjusel meenutab mulle kookosõli lõhna (mmm...kookos...). Ma pole siiamaani aru saanud kas asi on minu ninas või mis see on, sest kookosõli selles sees ei ole. Küll aga sisaldab mitsellaarvesi lagritsajuure ekstrakti, mis uurides selgus, et peaks nahka rahustama ja olema isegi põletikuvastase toimega. Ma arvan, et see annabki mitsellaarveele selle iseloomuliku lõhna. Olen proovinud BABÉ mitsellaarveega ka meiki eemaldada ning see saab suurepäraselt ka selle ülesandega hakkama, isegi ripsmetuššiga.

Mõlemat toodet kulub korraga väga vähe ning neist jätkub pikaks ajaks. Näotoonik ja mitsellaarvesi on oma koha minu näohoolduses auga välja teeninud.

BABÉ tooteid võite leida erinevatest apteekidest!

No comments:

Post a Comment