3/18/14

iHerb | EcoTools, E.L.F.

Tegin oma esimesed tellimused iHerb-ist (LINK). Tellimused selle pärast, et esimesel korral arvasin ma, et tahaks ainult ühte pintslit. Sellist, millele kork peale käib, et oleks mugav kaasas kanda. Nädal aega hiljem avastasin, et tahaks veel päris mitut asja, mis olid mulle silma jäänud. Toon siis oma "saagi" täna Teieni.Need E.L.F. tooted jäid mulle iHerbis surfates enne teist tellimust silma. Esiteks Mineral Face Primer. Olgu öeldud, et ma ei ole mitte kunagi varem oma elus primerit kasutanud (isegi proovinud mitte), ehk sellepärast, et ma ei olnud kunagi aru saanud selle vajalikusest, enne kui ise katsetada sain. Teiseks High Definition Powder. Puuder peaks näole jätma "Soft focus" efekti, kuidas iganes see eesti keeles ka ei oleks. Kolmandaks Kabuki pintsel. Ma tundsin, et mul on just seda vaja puudri peale kandmiseks ning ma ei eksinud. Tegemist on ülipehme ja mõnusa pintsliga. Kõik need kolm E.L.F. toodet maksid igaüks 6$.


Esimene tellimus sisaldas ainult seda EcoTools pintslit. Samuti väga mõnus pehme pintsel ning väga mugav kaasas kanda. Pintsli sain ma kätte ainult 2$, sest esimesele tellimusele lisandus soodustus 5$.


Mõlema tellimusega valisin kaasa Sierra Bees huulepalsami. Kes ei tea siis iHerb-is on võimalik iga tellimusega kaasa valida endale mõni pisike toode täiesti TASUTA. Tegemist on looduslike huulepalsamitega, mis teevad oma tööd tõeliselt hästi, siiski jäävad need veidi alla Burts Bees huulepalsamitele, mis lihtsalt püsivad paremini/kauem peal.

Olen oma "saagiga" enam kui rahul. Postikulu on iHerb-ist tellides ainult 4$. Toodete hinnad võrreldes hindadega Eestis on naeruväärselt odavad ning seal on suur valik erinevaid loodustooteid, kosmeetikat, toidulisandeid jne.

Sina aga, kes Sa veel pole iHerb-ist tellimust teinud ning sooviksid seda teha, siis esimest korda tellides on Sul võimalik saada soodustust 5$ olenemata sellest kui suur on Su ostukorvi väärtus. Selleks kasuta koodi RKR254 ning ostukorvi väärtusest lahutatakse maha 5$.

11 comments:

 1. Mulle Su blogi täitsa meeldib, üks asjalikumaid nendest ilublogidest, mida lugema olen sattunud. Ainuke asi, mis veidi silma riivab, on see, et sisulise poole pealt hea blogi kasutab sellist fonti, mis on (vähemalt minu jaoks) pisut ebameeldiv lugeda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh heade sõnade eest. Minul, kui põhimõtteliselt alles alustaval blogijal, on seda väga hea kuulda :)
   Kusjuures mulle see font väga meeldib ja arvasin alati, et seda on kerge lugeda, sellepärast et on trükitähtedega vms. Aga võtan arvesse Sinu öeldut ja proovin mõni päev teisi fonte katsetada, ehk leian midagi paremat. Päris tavalist ka ei tahaks. Oskad ehk ise midagi soovitada?

   Delete
 2. Minu jaoks on see font ilmselt selle pärast ebamugav, et ma näeksin teda pigem pealkirjafondina, kui terve tekst on selle fondiga, siis tundub, et on too much going on.
  Ja olgem ausad, sinu blogil ei olegi väga uhket fonti vaja: sul on korralik header, ilusad ja kvaliteetsed fotod ning tekst on üsna pikk (mis tegelikult mulle meeldib, seepärast tavaliselt ilublogisid ei loegi, et tekst tavaliselt stiilis: "Vaadake, huulepulk!"). Soovitan võtta mõne tavalisema fondi (Verdana või Tahoma näiteks), aga efektsema teksti saamiseks võib-olla näiteks muuta blogi taustavärv valgest kriipsuke kreemikamaks või grammike roosakamaks. Nii on teksti osal ka veidi actionit, aga samas kogu jutt on ikkagi niisuguse fondiga, millega inimesed harjunud on (on ju kõik raamatud, ajalehed ja paljud veebiväljaandedki pigem tagasihoidlike fontidega).
  Muidugi see on ainult minu arvamus ja kindlasti uuri oma sõprade või teiste blogi lugejate käest, kuidas neile see font tundub :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Annan endast parima, et mitte kirjutada "Vaadake, huulepulk!" stiilis postitusi :D
   Uurin fondi asja ja tänan soovituste eest! :)

   Delete
 3. Font on tõesti üpris ebamugav lugemise jaoks - midagi nõks tavapärasemat oleks oluliselt parem. Hetkel lugejana.. no ei taha üle paari rea selle fondi pärast lugeda :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võtan arvesse ja vahetan lähipäevadel fondi ära, kui juba kaks lugejat nii arvavad, siis järelikult on ikka kehva see font lugemise jaoks :)

   Delete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Mina kaldun "fondi"-teemast natuke kõrvale ja küsin, et kui kiirelt paki kätte said ning kas oled juba primer'it ja puudrit katsetanud? Kuna ma ise olen kaa alustamas erinevate kosmeetiliste toodete katsetamist/kasutamist, siis oleks täitsa tore neist kahest algust teha. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Font on juba ka õnneks ära vahetatud :)

   Paki sain mõlemal korral kätte vähem kui kahe nädalaga ning olen jõudnud ka primerit ja puudrit katsetada. Võin öelda, et olid igati tellimist väärt, eriti sellise hinna eest. Primerit kasutades jääb meik palju ühtlasem, ilusam ja näonahk püsib ka mul kõvasti kauem matt, tavaliselt poole tunniga halvemal juhul juba nägu läigib. Puuder on ka väga hea. Ma kartsin alguses, et see nö. läbipaistev (valge) puuder mu tumedamale nahale ei sobi aga sobib väga hästi. Ettevaatlik peab olema sellega, et puudriga üle ei doseeriks, olen kuulnud, et osadel on sellised puudrid välguga piltidel näole toredad valged jutid jätnud :D Ise proovisin ka igatpidi pilti teha välguga ja no ei olnud valgeid laike ega midagi, pigem ikka asi selles kuidas inimene peale kannab, õhuke kiht on piisav ja ilusti pintsliga laiali hajutada. See sama E.L.F. pintsel on perfektne selle jaoks. Puudriga kaasas olevat padjakest ma üldse ei kasutagi :)

   Delete
 6. see ecotoolsi pintsel ... kas seda saab siis nagu keerata selle alumise osa sisse ja siis käib kork peale? (ma ei oska paremini seletada :D)

  ja kas seni pintsel hästi vastu pidanud, st pole karvu ajanud? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, läheb alumise osa sisse ja kork peale, siiamaani pole ühtegi karva ajanud ja hästi pehme on :)

   Delete