3/30/14

L-lashes | Volüümripsmed

Eilne päev möödus mul Tallinnas aega veetes. Seal sees oli ka volüümripsmete paigaldus. Varasemalt olin kokku puutunud ainult tavaliste naaritsaripsmetega, mida kandsin umbes aasta-kaks tagasi kolm kuud.

Erinevalt tavalistest ripsmepikendustest kasutatakse volüümripsmete puhul imepeenikesi ja kergeid ripsmeid. Ühele enda ripsmekarvale paigeldatakse kuni seitse peent ripsmekarva ja tulemus on kordades tihedam kui tavaliste ripsmepikenduste puhul ning ripsmed peaks püsima kauem - kuni 5 nädalat. Samuti on volüümripsmepikendusi tunduvalt kergem kanda.

Paigaldus võttis aega umbes 1,5 tundi ning panime mulle ripsmed, mis on mu enda ripsmetest pikemad. Tulemus on võimas. Peale paigaldust peeglisse vaadates mõtlesin endamisi, et "Kes see veel on!?". Pikad, tihedad ja tumedad ripsmed annavad välimusele nii palju juurde ning minule, kui inimesele, kes igapäevaselt enda meikimisega ei tegele, on see ülimalt mugav viis ilus välja näha.

Volüümripsmete eest tahaksin tänada armsat Triinu Liisi (Costany's Sparkles), tänu kellele mul see võimalus avanes ning Liis-Mariid (L-lashes), kes mulle need imelised ripsmed paigaldas! :)Kui soovite ka endale imelisi ja silmapaistvaid ripsmeid, siis Liis-Mariiga saate ühendust numbril 5295602 ning pilte tema tehtud töödest leiate L-lashes lehelt SIIT!

8 comments:

 1. Replies
  1. Olen nõus. Tõesti imeline tulemus!!
   Peaks vist ka ise nende peale mõtlema hakkama....

   Delete
  2. Aitäh, mulle endale ka väga meeldivad, palju ilusamad kui tavalised ripsmepikendused, mis mul kunagi olid.
   Alguses oli küll veidi harjumatu ripsmetega, et nii pikad aga praeguseks olen täielikult ära harjunud ja olen mitmeid komplimente saanud, paljud küsivad, et kus ma paigaldada lasin :)

   Delete
 2. Ja palju maksab :) ? Paugaldus ja hooldus :) ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Liis-Marii teeb nüüd tööd Moments Stuudios (Tallinn, Tartu mnt 51) ja volüümripsmete paigaldus on 35€ ning hooldus 25€. Aprillikuus on paigaldusse tulijatele -20% soodustus :)

   Delete
  2. Tervist, millegi pärast nende leheküljele ei pääse?

   Delete
  3. Tere, minul tuleb küll kenasti nende Facebooki leht lahti :)

   https://www.facebook.com/LiisMariiLashes

   Delete