3/4/14

L'Oréal Professionnel | HairchalkMul on hea meel tutvustada Teile vedelaid L'Oréal Professionnel "juuksekriite".

Tegemist on juuksevärviga, millega saad anda juustele erksaid toone ilma püsivärvi kasutamata. Sõltuvalt oma juuste värvist ja struktuurist on võimalik see maha pesta 2-5 korraga. Valikus on kaheksa erinevat tooni, mis sobivad nii heleda- kui ka tumedajuukselistele:


Ise katsetasin neist kahte, Coral Sunset ja Blue Ocean Cruise. Mõlemad on väga pilkupüüdvad ja erksad toonid.

Pudelikeste otsas on väike auk, kust saab täpselt paraja koguse värvi aplikaatorile vajutada ning seejärel üle juuksesalgu tõmmata. Aplikaator ise meenutab kahte vatipatja, mis on omavahel kokku pandud.Kindaid ma värvimiseks ei kasutanud. Suutsin küll käed kahte eri tooni värvida aga seebi ja veega lahendasin selle probleemi kiirelt. Ma usun, et ehk see tuleks siis ka isegi riietelt maha kui peaks juhtuma, et need peaks kokku saama.

Tulemus juustel oli väga ergas ja huvitav, siiski tekkis üks probleem. Nimelt kamm ei tahtnud peale juukseotste värvimist juustest läbi käia ja otsad olid takkus, selle võib arvatavasti osaliselt ka mu kuivade juukseotste süüks ajada, mis ilmselgelt vajavad jälle kuumakäärilõikust. Sõbrannal, kellel on terved juuksed ja kellel ma ka mõlemat tooni katsetasin, käis kamm läbi nagu polekski midagi peal.


Juuste värvimine Hairchalkiga nõuab kindlasti harjutamist. Kuna mina võtsin endale esimeseks katsumuseks kohe juukseotste värvimise, siis kukkus see esimesel kohal välja mitte nii ühtlaselt kui ma oleks tahtnud aga siiski paremini kui ma lootsin. Teist korda ma juukseotste värvimist ette ei võtaks, sest otsad on mul niigi kuivad ja Hairchalk kuivatab neid veelgi, rääkimata sellest, et iga salk sai vähe erineva kõrguseni värvitud (ilmselgelt oleks võinud mõne sõbranna appi võtta selleks). Järgmine kord proovin vähe teistmoodi.

Kokkuvõtteks olen ma Hairchalk värvidega ikkagi rahul. See on väga kiire viis muuta oma välimust hetkega silmapaistvaks, samas kartmata, et tulemus on püsiv ning toonid on tõesti erksad ja ilusad.

Lisan ka ühe "How to" video, mis Youtubes saadaval on:


L'Oréal Professionnel Hairchalk värvid leiate L'Oréal Professionneli salongidest!

8 comments:

 1. Värvid on küll väga kenad ja kirkad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. On, ainuke jama ongi nendega see, et minu kuivadest otstest kamm läbi ei käi peale nendega värvimist. Nüüd peale pesu enamvähem käib aga korra-kaks tuleks tuleks kindlasti veel pesta, et asi normaliseeruks ja värv täielikult välja saada. Täna võtan kindlasti õlimaski juustele ette :)

   Delete
 2. Tundub tõesti väääääga vägev, aga huvitav, kas nad jäävad ka tumedatele juustele peale korralikult?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jäävad peale, aga et saavutada intensiivsemat tulemust, tuleks mitu korda teha, lasta minut kuivada ja siis veel üle teha nii kaua kui on käes soovitud tulemus :)

   Delete
 3. Tulemus väga vinge. :)
  Kas saab ka kuskilt e-poest osta?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Feelunique lehel on saadaval :)
   http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Hairchalk-Color-Polish-for-Hair-50ml

   Delete