3/16/14

Maybelline | Kingikott


Mõnda aega tagasi selgus, et mina olen üks õnnelikest, kes saab Better Skin jumestuskreemile tagasiside jätmise eest endale Maybelline kingikoti. Nii oligi kuller mõned päevad hiljem üksetaga ja tõi mulle selle armsa pakikese.

Pakis olid Better Skin jumestuskreem (Sun Beige) ja peitekreem (Medium):


Cils Demasq veekindla silmameigi eemaldaja, kulmupliiats ja The Rocket Volum' ripsmetušš:3 Colorama küünelakki ja väike maniküürikomplekt:Color Sensational Vivids sarja huulepulk Shocking Coral (910):Olen jõudnud tegelikult neid tooteid ka juba kasutada. Better Skin tooted sobivad minu rasusele nahale suurepäraselt. Better Skin jumestuskreemiga on nahk tunde matt, samas ei ole nahale liiga "raske". Siiski on tulemus veidi puudrine ja loomuliku tulemuse armastajale võib seda liiga palju olla.

Maybelline kulmupliiatsit olen ma ka varem kasutanud ja olen sellega rahul. The Rocket Volum' ripsmetušši proovisin esimest korda. Hari on sellel küll suur ja kohmakas ning natuke raske on pisemate äärmiste ripsmeteni pääseda aga tulemus jääb ilus kui asja käppa saad.

Colorama lakkidest olen jõudnud proovida ühte, tooni 171a. Pildi leiate minu Instagramist. Lakk kattis küüned täielikult juba ühe kihiga, pildi jaoks lakkisin siiski kaks korda. Püsivuse kohta on mul keeruline rääkida, sest mingil põhjusel püsib ükskõik mis lakk minu küüntel vähemalt 3 nädalat korralikult, üldjuhul kasvab lihtsalt välja. See on minu küünte eripära.

Minu uus suur lemmik on Color Sensational Vivids sarja huulepulk Shocking Coral. See oli armastus esimesest silmapilgust. Tegemist on lihtsalt perfektse tooniga. Ei kuivata märgatavalt huuli ning püsib pikalt. Võiks isegi öelda, et pärast on veidi raskusi maha saamisega, sest pigment on tugevasti huultel.

Aitäh Maybelline selle armsa kingikoti eest! Lõpetuseks lisan ka mõned pildid oma tänasest lihtsast meigist, mis on tehtud just nende samade toodetega :)4 comments: