4/30/14

Escada | Born in Paradise


































Mis puutub lõhnadesse, siis olen tegelikult alati eelistanud värskemaid ja hoidnud eemale magusatest. Erilist vaimustust pole varasemalt tekitanud mitte ükski Escada lõhn, siiski on nüüd minu lõhnakollektsiooni kaunistamas Escada 2014 aasta 22. limiteeritud suvelõhn Born in Paradise.

Tegemist on lõhnaga, mille kirjelduses seisab, et Born In Paradise viib sind troopilistele Prantsuse Polüneesia saartele, kus õitsevad kaunid lilleõied, võrgutab särav rannaliiv ja türkiissinine merevesi ning ahvatlevad keelt alla viivad troopilised puuviljad. Born In Paradise on inspireeritud Pina Colada kokteilist ühendades endas ananassi ja kookospiima aroomid koos arbuusi, roheliste õunte, guajaavi vilja akordidega, millele lisavad sügavust puidused noodid, muskus ja kreemjad alatoonid. See täiuslik suveparfüüm kannab sind otse paradiisi.

Kui ma selle lõhna testri Cosmopolitani vahelt leidsin ja endale peale panin, siis esimese tunni jooksul sain ma aru, et Born in Paradise on lõhn, mis kohe kindlasti peab kähku-kähku minu juurde koju tulema. Armastus esimest nuusutamisest :D Minu õnneks oli ka sünnipäev just ukse ees ning kui elukaaslane hakkas pärima minu sünnipäevasoovi kohta, siis oli vastus kohe varnast võtta. Nii see värviline karbike koos imelise lõhnaga minu juurde sattuski.


Ma arvan, et põhjus, miks see konkreetne Escada lõhn mu südame koheselt kiiremini põksuma pani on see, et ma olen suur kookose armastaja, rääkimata sellest, et Pina Colada kokteil on mu suur lemmik. Selle mõnusa lõhnapilve sees võin ma ennast täiesti vabalt kuskil palmi all päikest püüdmas ja üht kokteilikest joomas ette kujutada....mõnus. Pakend on suviselt värviline ning ookeani värvi lõhnapudelit kaunistab üks troopiline lind ja lilleke, mis on mõeldud vist sõrmusena kasutamiseks aga mina jätsin selle täiesti oma kohale pudelikaela ümber.

Kuigi tegemist on tualettveega, on selle püsivus uskumatult hea. Viis tundi võib ilma lõhna juurde piserdamata ringi käia küll, isegi kauem. Lõhn hakkab peale seda vaikselt hajuma aga seda on tunda veel ka kümne tunni möödudes.

Escada Born in Paradise on saanud hetkel minu lemmikuks ning sellel suvel arvatavasti ma mõne teise lõhna järgi ei haara. Kes armastavad troopilisi, puuviljaseid ning magusaid lõhnu, siis Born in Paradise on ideaalne valik.

Minu lõhn on pärit Levelzone e-poest, mis on ka kõige parema hinnaga koht, kust Escada Born in Paradise soetada. 100ml hinnaks on 52,95€ ning postikulu üle 49€ tellimusele juurde ei lisandu. Väga hea diil, sest poodidest seda alla 72€ ei leia. Lõhna saad soetada SIIT!

8 comments:

 1. Olen omanud palju Escada lõhnasid, mis on mu absoluuuuuutsed lemmikud (just need sama kujuga pudelid)! Mingil põhjusel aga see uus lõhn jääb mulle täiesti võõraks :D isegi imestasin, et misasja, kõik eelmised (4-5 lõhna) on mu lemmikud olnud ja nüüd siis ei taha nuusutadagi.. Aga no eks lõhna eelistused muutuvadki, praegu naudin DKNY mõnusalt värsket õuna lõhna:) Pudel on sellel Escadal jällegi super ilus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sellepärast siis mulle meeldibki, et see on teistest Escada lõhnadest erinev. Mulle just vastupidiselt pole ükski varasematest eriti meeldinud :D DKNY'lt polegi mul ühtegi lõhna vist varasemalt olnud, mitu korda olen mõelnud, et peaks nuusutama minema aga see on alati mõtteks jäänud. Pudel on tõesti mõnus, see sinine toon ja lind on väga ilusad! :)

   Delete
 2. Mulle jäi ka see ilus sinine pudel kosmeetikapoes silma ja isegi lõhn oleks täitsa minu, kuid enam ma ei julge osta Escada hooaja lõhnu. :( Eelmisel aastal sai minu omaks Cherry in the air ja see kadus pluusilt, randmelt, kaela pealt vähem kui tunniga! Kuigi ma jõudsin selle veel Eestist osta ja maksin ka mingi 50 €, siis oli rahast oi kui kahju. Too aeg tõotasin, et see oli viimane ost internetipoest. :D

  Kuid hea kuulda, et nad on parandanud oma lõhnade püsivust, oli ka juba aeg.:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Alati saad testrit proovida enne poes, et kuidas püsivusega lood on :) Levelzone'st olen alati väärt kraami ka saanud, enamus lõhnad endale ja elukaaslasele sealt tellitud, pole kordagi pidanud pettuma, hinnavahe võrreldes tavapoodidega on ikka tohutu :)

   Delete
 3. Olen ka alati Escada lõhnade fänn olnud ja omanud isegi kolme võ nelja erinevat, kuid see lõhn jättis mu täiesti külmaks. Ei tekitanud emotsioone, et pean selle saama. Mu totaalne lemmik oli Escada- Ocean lounge ja mul on südamest kahju, et seda enam ei saa, sest see oli nii hea püsivuse ja lõhnaga :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minul just vastupidi. Tundub, et see asi ikka nii on, et mulle sellepärast meeldib, et see on teistest Escada lõhnadest veidi erinev. Mul sõbranna, kes vist pole ka enne minu andmete järgi Escada lõhna omanud, armus samuti Born in Paradise'i ja soetas selle :D Peab vist millalgi ühe endale varuks ostma, juhuks kui seda enam ei saa.

   Delete
 4. See lõhn on ka minu uus lemmik! Olen samuti suur kookose fänn ning, mis mulle veel rõõmu valmistab on see, et lõhn püsib väga-väga hästi peal. Minu oma samuti pärit Levelzone'ist. :)

  http://mskiku.blogspot.com

  ReplyDelete