4/7/14

Lily Lolo | Baaspuuder | Esimene kogemus mineraalkosmeetikagaMõned päevad tagasi astusin läbi Angel Beauty-st, kus mind olid ootamas Lily Lolo baaspuuder ja Baby Buki pintsel. Mind võttis seal vastu armas Lenneli, kelle abiga valisime mulle välja sobiva baaspuudri tooni ning kes oli igati valmis minu küsimustele vastama. Mina, võhik mineraalkosmeetika alal nagu ma olen, ei osanud küsida muud kui, et "Kas ma tõesti panen seda lihtsalt näokreemi ja primeri peale?!".

Ühtegi puudrit, kui sellist, ei ole ma kasutanud vähemalt viis aastat (ma arvan, et tegelikult ehk kauemgi) ja minule jäi esialgu mõistatuseks, kuidas üks puuder võib toimida samamoodi nagu jumestuskreem/puuderkreem/bb-kreem või mis iganes kreem, mis peaks mu näolapi ilusaks, ühtlaseks ja veatuks tegema. Minu jaoks tundus puuder midagi sellist, mis kohe kindlasti näo pealt kiiresti maha pudeneb.Käe peal näete seitset Lily Lolo baaspuudri neutraalset tooni. Neutraalsed toonid on üldjuhul ka kõige levinumad Eesti naiste seas. Vasakult: Porcelain, China Doll, Blondie, Barely Buff, In The Buff, Cookie, Dusky. Kogu toonivalikut näete SIIT! Minu nahale osutus kõige sobivamaks eelviimane toon Cookie, mis on keskmise tumedusega.Baaspuudri peale kandmine on suure kabuki pintsliga, mis mul juba varasemalt olemas oli, ülimalt mõnus ja kerge, pisike baby buki on hea nende kohtade jaoks, kuhu suure pintsliga pole nii lihtne jõuda. Aega tuleb siiski veidi rohkem varuda kui tavalist jumestuskreemi peale kandes, mis käib minul siuh-säuh kiirelt sõrmedega näkku kui kuskile minek on. Puuder hajub ühtlaselt ning on minu suureks üllatuseks lihtsalt suurepärase katvusega, samas tulemus jääb kordades loomulikum ning nahal on kuidagi palju kergem olla kui mõnda jumestus- või puuderkreemi kasutades. Nahk jääb matt ning ei näita ka tundide möödudes läikimise märke. Puuder, vastupidiselt minu esialgsele arvamusele, püsib kindlalt paigal õhtuni.

Vägisi kipub peale tulema tunne, et peaks millalgi ette võtma oma jumestustoodete väljavahetamise, sest olgem ausad, suuremas osas olen ma oma kreemid ja juuksehooldustooted vahetanud välja looduslikumate toodete vastu, mitte küll kõik aga enamus. Jumestustooted on siiamaani sellest puutumata jäänud.

Lily Lolo mineraalne baaspuuder on 100% looduslik, ei sisalda talki, parabeene, nanoosakesi ega kunstlikke lõhna- ning värvaineid. Sisaldab pikesekaitsefaktorit SPF 15, on põletikuvastase toimega, laseb nahal hingata ning ei ummista poore. 

Koostis: vilgukivi, tsinkoksiid. Võib sisaldada: titaandioksiidi, raudoksiide.

Lisan Teile ka pildi, kus olen kasutanud ainult näokreemi ja Lily Lolo baaspuudrit :)


Mineraalse baaspuudri 10g topsi hinnaks on 15,60€. Samuti on müügil testrid, mis on 0,75g ning hinnaks 3€.

Lily Lolo tooted leiate Angel Beauty e-poest SIIT või stuudiost kohapealt.

No comments:

Post a Comment