4/15/14

Natural Skinny Herbs | 28-päeva detox teeTäna räägin ma Teile kiirelt ühest mõnusast teest, mis peaks aitama põletada rasva, puhastada organismi, parandada seedimist, vähendada söögiisu, parandada immuunsussüsteemi, puhastada verd ja vähendada puhitusi.

NSH tee sisaldab järgmiseid taimi:

Saialilleõis -  soodustab sapi teket ning selle eritumist, vähendab põletikku ning soodustab haavandite paranemist. 
Sellerileht - soodustab seedimist.
Goji-mari - goji marjal on omadusi, mis võivad aidata nii südame-veresoonkonna haiguste ja põletikuliste protsesside puhul kui ka nägemisega seotud haiguste korral. Goji-mari on neuronaalsete kahjustuste eest kaitsvate omaduste, vähivastaste ja immunomoduleerivate ainete edasikandja.
Nõgeseleht, Võililleleht - puhastab verd mürkainetest ja korrastab meie ainevahetust. Sisaldab mitmeid meile vajalikke vitamiine.
Sencha - sencha aitab kaasa seedimisele.
Sidrunihein - sidrunihein on kasulik nahale.
Mateleht - mate aitab parandada immuunsüsteemi, puhastada verd, aitab parandada keskenduvust ning aitab kaasa ainevahetusele, mis aitab kehal põletada ära rohkem kaloreid.
Kummel - kasulik maole ning rahustava toimega. Aitab põletiku vastu.
Piparmünt - mõjub valuvaigistavalt, aitab vähendada iivelduse ning gaaside teket.
Kassinaeriürt - kasulik ülemistele hingmaisteedele ning seedeelunditele.
Lootoseõis - kasulik närvisüsteemile ning südamele.
Sennaleht - aitab orangismist välja viia mürgised ained, seega puhastades organismi.
Kadakamari -  hea neerudele, soolestikule ja maole.
Viirpuumari -  kasulik aju ja südame veresoontele, parandades nende elundite varustamist hapniku ja toitainetega.
Laimileht - puhastab seedetrakti ja verd.
Melissileht -  aitab ära hoida spasmide teket, aitab gaasi-, koolika- ja menstruatsioonivalude puhul, aitab parandab mälutegevust ja migreeni. 
Rabarberijuur - kasulik seedimisele.Natural Skinny Herbs tee tuleb kahes kihvtis kuu ja päikesega kotikeses. Üks neist on mõeldud hommikul joomiseks, teine õhtul.

Tarvitasin NSH teed 28 päeva. Nii hommiku- kui ka õhtutee on meeldiva maitsega, esialgu kartsin just seda maitset, sest viimased paar aastat ei kannata ma näiteks rohelist teed ja see on tekitanud lausa hirmu igasuguste erinevate teede proovimise ees.

Väikeseid muutusi oli tegelikult tunda juba kolmandal päeval. Selle 28 päeva jooksul muutus olemine palju kergemaks, kõht ei tee enam mingeid imelikke trikke, ei ole enam seda vastikut raskustunnet, energiat on rohkem ning isegi nahk muutus veidi säravamaks. 

Kehakaalust kadus paar kilogrammi aga olgem ausad, ega paljalt tee joomisega seda väga ei langeta kui muul ajal diivanil pikutamisega tegeleda ja igasuguseid maitsvaid asju süüa :D Sellise detox tee kuuri ajal tuleks tegelikult ka oma toitumisele rohkem rõhku panna, mina seda aga ei teinud, vaid jätkasin suhteliselt vanaviisi. Siiski tegi tee seedimise tunduvalt kiiremaks, enesetunde paremaks ning andis energiat juurde. Usun, et inimesele, kes plaanib tervislikult toituma hakata ning kaalu langetada, on NSH tee suurepärane toetaja ja aitab püstitatud eesmärke saavutada lühema ajaga. Suur pluss on ka 100% orgaaniline ja säilitusainetevaba koostis ning see, et tee on valmistatud Eestis.

Natural Skinny Herbs tee leiate SIIT!

No comments:

Post a Comment