4/22/14

Silk Oil of Morocco | Blonde Toning Treatment šampoon


Olen juba päris pikalt Teile võlgu Silk Oil of Morocco Blonde Toning Treatment šampooni arvustuse. Tegemist on šampooniga, mis on mõeldud blondide kiharate omanikele. Šampoon lubab juukseid toita, niisutada, värskendada värvi, hoida ära kollast tooni ning kaitsta päikese ja saaste eest. Šampoon on ka sulfaadivaba ning sisaldab argaaniaõli, makadaamiaõli, aloe verat, pantenooli, priimuseõli, sidrunhapet.

Blonde Toning Treatment šampoon tuleb käepärases 250ml pudelis. Šampoon on vedelamapoolse konsistensiga ning lõhnab meeldivalt. Kuna ma lõhnade kirjeldamisoskusega eriti ei hiilga, oskan öelda ainult seda, et šampoon peaks sobima nii neile, kes armastavad värskeid lõhnu kui ka neile, kes armastavad magusamaid lõhnu, värskelt-magus.

Arvestades seda, et šampoon on täielikult sulfaadivaba on pesemine sellega üllatavalt lihtne. Siiski vajab mingil määral eelpesu aga vahutab veidi ka esimesel korral. Teise pesemise ajal vahutab juba väga mõnusasti. Šampoon on tumelillat värvi.Tegemist on esimese blondidele mõeldud šampooniga/hõbešampooniga, mis juuste kuivaks muutmise asemel mu juukseid tõesti korralikult niisutab ja toidab, peale pesu on tunda, et niisutust vajavad veel ainult juukseotsad, mitte terve peatäis juukseid. Rasuse peanahaga inimesed nagu mina, võiks jälgida, et šampoon saaks ilusti välja loputatud, muidu võivad juuksejuured päevake varem rasuseks muutuda kui tavaliselt, sest šampoon sisaldab mitmeid väärtuslike õlisid. Blonde Toning Treatment šampoon hoiab väga edukalt ära ka juuste kollaseks muutumise ning annab blondidele kiharatele väga ilusa tooni/läike.

Tagataustal näete Silk Oil of Morocco Intense Moisture palsamit, millest olen ka varem juttu teinud. Tegemist on ilma liialdamata läbi aegade kõige parema palsamiga, mida ma kasutanud olen, siiski jääb poolik liitrine pudel mõneks ajaks uuesti oma aega ootama. Seda palsamit olen ma kasutanud nii palju (enne liitrist kasutasin ära 375ml pudeli), et mu juuksed otsustasid, et nad vajavad vähemalt mõnda aega midagi muud. Harjusid selle poputamisega vist liiga ära.

Silk Oil of Morocco juuksehooldustooteid julgen ma kindlasti kõigile soovitada, siiamaani pole ma kordagi pettunud ning vaatamata oma suhteliselt krõbedale hinnale, ei ole ma kordagi kõhelnud neid tooteid tellimast.

Silk Oil of Morocco tooted leiate SIIT!

2 comments: