5/14/14

Couleur Caramel | Meigipäev Loodusilu & Kadri Looduskosmeetika kaupluses

Eile toimus Viljandis Loodusilu & Kadri Looduskosmeetika kaupluses Couleur Caramel meigipäev. Sel päeval olid kõik Couleur Caramel tooted 20% allahindlusega ning soovijad said nautida poole tunnist personaalset konsultatsiooni. Lisaks saime pähe ilusad näod Couleur Caramel toodetega. 

Couleur Caramel iseloomustuses seisab, et tegemist on originaalse ja innovaatilise Prantsuse looduskosmeetika meigibrändiga. Professionaalse kvaliteediga meigitooted on saadaval erakordselt suures värvivalikus. Kõik meigitooted on nahka efektiivselt hooldavate ja niisutavate omadustega, sisaldades rikkalikult erinevaid orgaanilise päritoluga ravimtaimi ja taimeekstrakte, -õlisid, -vahasid ning looduslikke mineraale ja vitamiine.
Nahasõbralikud meigitooted ei sisalda parabeene, polüetüleenglükooli (PEG-d), fenoksüetanooli, mineraalõli ja teisi naftatooteid ning sünteetilisi lõhna- ja värvaineid. Couleur Caramel on esimene Cosmebio ja Ecocert sertifikaadiga tunnustatud meigibränd, mis garanteerib tarbijale toodete koostisosade looduslikkuse, puhtuse ja professionaalse kvaliteedi.

Meid võtsid vastu Kadri ja Helen, kes tegeles nii minu kui ka Eglega pool tundi, jagas infot, andis nõu ning vastas küsimustele. Minu jaoks oli see kõik väga põnev, sest varasemalt polnud mul Couleur Caramel toodetega kokkupuudet olnud. Siiski, juba mõnda aega olen ma selle firma toodetel silma peal hoidnud, lihtsalt pole olnud vajadust ühegi uue toote järgi kui vanad pole lõpuni kasutatud. Arvestades minu kasvavat huvi mineraalkosmeetika vastu, siis läks meigipäev igati asja ette.


Läksin meigipäevale ka kindla plaaniga soetada omale uus päikesepuuder, eelmise viskasin juba paar nädalat tagasi minema, sest see oli kohe kindlasti juba vana ning kõvasti keemiat täis. Suur oli minu rõõm kui mind ootas väike kotike roosiliste Couleur Caramel toodetega Kairilt, mis sisaldas uuest limiteeritud Kevad/Suvi 2014 (Y'a de la joie) kollektsioonist päikesepuudrit toonis Summer Evening (231) ning huuleläiget toonis Wild Peach (824). Aitäh! Neist kahest räägin lähemalt mõnes tulevases postituses.Meigipäeval kasutatud Couleur Caramel tooted:

Eglel kasutatud tooted - Peitekreem (07), BB-kreem (11), põsepuna (eelmisest kevad/suvi kollektsioonist 61), kulmudel lauvärv (081), huuleläige (823)

Minul kasutatud tooted - Peitepliiats (23), peitekreem (09), BB-kreem (62), päikesepuuder (28), kulmudel lauvärv (081), silmapliiats (309), huulepliiats (139), huulepulk (118)


Kaunid, rahul ja õnnelikud! Aitäh Kadrile ja Helenile toreda õhtupooliku eest ning Kairile kahe mõnusa Couleur Caramel toote eest :)

Couleur Caramel tooteid võite Viljandis uudistama minna Loodusilu & Kadri Looduskosmeetika kauplusesse, tellida need Loodusilu e-poest SIIT või leida need näiteks Tallinna ja Tartu Kaubamaja Ilumaailmast.

2 comments: