5/21/14

E.L.F. | Mineral Infused Primer, High Definition Powder, Kabuki, Baked BlushPäris pikka aega tagasi rääkisin Teile oma esimesest iHerb tellimusest. Nüüd oleks aeg teha juttu kolmest E.L.F. tootest, mis jõudsid minuni just selle tellimusega ja ühest, mis on võidetud  Genefic blogist.

Mineral Infused Primer, High Definition Powder - Põhjus, miks ma räägin neist kahest tootest koos, on see, et ma ausalt öeldes polegi neid eraldi kasutanud, vaid alati koos. 
Primer tuleb mugavas pumbaga pudelis, on läbipaistev ning lõhnatu. Seda on kerge peale kanda ning see valmistab naha suurepäraselt ette jumestuskreemi peale kandmiseks. Teeb naha siidiselt "libedaks" ja täidab/peidab poorid ning muud ebatasasused. High Definition puudrit kasutan kõige viimasena, jumestuskreemi või BB-kreemi peale. Puuder tuleb stiilses mustas karbis. Kaasas on ka puudripadi, mida ma mitte kordagi kasutanud ei ole, pintsliga on mugavam. Puuder on valge värvusega (läbipaistev) ning sobib kõikidele nahatoonidele. Miinuseks on, et puuder on lendlev ja mõnikord juhtub, et kõik kohad on seda täis kui õigesti ümber ei käi sellega. High Definition puuder matistab naha ning muudab lõpptulemuse suhteliselt veatuks. Ettevaatlik peab olema üledoseerimisega. Ma soovitaks puudrit kanda väga õhukeste kihtidena ja korralikult laiali hajutada, muidu võib juhtuda, et välguga piltidel näete välja nagu kummitus või veel hullem, laiguline kummitus.Neid kahte koos kasutades püsib minu rasune näonahk mitmeid tunde matt, enne kui hakkab näitama läikimise märke. Siiski näevad need viimasel ajal aina vähem kasutust. Põhjus lihtsalt selles, et ma olen üle läinud mineraalpuudrile ning jumestuskreemid ja BB-kreemid on jäänud tahaplaanile.

Kabuki - Seda kabuki pintslit kasutan ma High Definition puudri peale kandmiseks, samuti kasutan seda ka mineraalpuudrit peale kandes. Tegemist on väga pehme pintsliga ning siiamaani pole see ajanud mitte ühtegi karva. Igasugune puuder saab selle pintsliga lihtsasti hajutatud ning tulemus jääb ühtlane.


Baked Blush - Küpsetatud põsepuna. Kõigepealt pean vabandama, et ma ei oska öelda selle konkreetse tooni nimetust, karbi olen minema visanud ja põsepuna enda ümbrise peal kirjas ei ole. Igatahes on tegemist praegu minu lemmik põsepunaga. Toon on oranžikas-roosakas ning jääb nahal loomulik. Jätab nahale ka imeilusa õrna kuma.

E.L.F. tooted on minu kogemuse põhjal ühed parimad, mida selle raha eest võib saada. Koostise üle võiksin nuriseda aga ma ei hakka seda tegema, sest olgem ausad, ei saa oodata $6 tootest, et see oleks koostiselt puhas. Põsepuna hind on $3 ja kui Te nüüd arvutate need summad ümber eurodesse, siis tegemist on päris hea diiliga. Kvaliteet teeb hinnale silmad ette, vähemalt nende nelja toote puhul.

Primeri leiate SIIT
Puudri leiate SIIT
Kabuki leiate SIIT
Küpsetatud põsepuna (ei anna pead, et tegemist on sama tooniga) leiate SIIT

Mitmed neist toodetest on hetkel "Out of stock". Tundub, et on minev kaup, niiet kes tahab sealt tellida see peab vist väheke ootama.

Samuti võite leida need tooted E.L.F. kodulehelt aga kuna ise pole sealt kunagi tellimust teinud, siis ei oska selle kohta täpsemalt rääkida.

Sina aga, kes Sa veel pole iHerb-ist tellimust teinud ning sooviksid seda teha, siis esimest korda tellides on Sul võimalik saada soodustust $5 olenemata sellest kui suur on Su ostukorvi väärtus. Selleks kasuta koodi RKR254 ning ostukorvi väärtusest lahutatakse maha $5.

4 comments:

 1. See e.l.f.´i primer on üks minu kõige lemmikumaid seni ja HD puudriga ei saanud ma alguses (no nii 2 aastat tagasi) hästi läbi (tõenäoliselt oli viga tol hetkel kasutuses olnud kehvas puudripintslis), ent nüüd on see minulgi igapäevaselt kasutuses.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selle hinna eest on tõesti tegu väga heade toodetega. HD puuder on keeruline juhtum ja sellega tuleb ettevaatlikult ringi käia, siis on tulemus ilus. E.L.F. kabuki on täpselt nagu selle puudri jaoks loodud :)

   Delete
 2. ei tea kas asi minu näonahas või mis, aga see primer üldse ei sobi. mõnusaks siidiseks teeb naha küll, aga jumestruskreemid ja puudrid näevad väga inetud selle otsas välja.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei tea, milles asi võib olla, endal on alati kena jäänud. Olen seda primerit kasutanud ka mineraalpuudri all ja tulemus on ikka ilus ja ühtlane olnud :)

   Delete