5/11/14

Novalens BioFlex | Ruskea 3 | Pupilliavata läätsed

Kõigepealt pean vabandama mitte nii suurepärase pildikvaliteeti eest. Pesitsen hetkel maakodus ja kuidagi ei taha valgus, kaamera ja minu isearetatud tootepildistamisalus koostööd teha. See selleks, täna näitan Teile oma esimesi värvilisi pruune läätsi, mis on ilma pupilliavata, Novalens BioFlex toonis Ruskea 3, mis on valikust kõige intensiivsem pruun. Läätsed on mõeldud kuni 2 kuuseks kasutamiseks.Läätsed tulevad kahes väikses purgikeses. Ma ei osanud neid sealt ausalt öeldes esimese hooga kätte saada, sest kõik läätsed, mida ma kunagi kasutanud olen ja neid on palju (põhikoolis olid silmad -4 nüüd -5, prille on mu silmad minimaalselt näinud), on tulnud väikses läbipaistvas plastkarbi taolises asjas, millel on peal pealttõmmatav kaitse vms. Kuna ma muud varianti oma peaga välja mõelda ei suutnud, siis valasin läätse lihtsalt koos vedelikuga käe peale. Nagu näete, siis läätsed on ilma pupilliavata, siiski on näha, et keskelt on väga õrnalt heledam.

Kuigi ma alguses kartsin ja olin ka lugenud, et pupilliavata pruunid läätsed võivad nägemist veidi muuta, siis mina seda ei täheldanud, ei käi ma ringi udukogus ega ei ole ka maailm värvi muutnud. Ma isegi julgen väita, et pupilliavata läätsed on mugavamad kui pupilliavaga läätsed, põhjuseks see, et need ei ole nii tumedad. Olen kasutanud ka pupilliavaga pruune läätsi aga nendel jäi vähemalt esialgu pruun äär häirima kuigi pupilliava oli läbipaistev, rääkimata sellest, et mu oma hele hallikas-sinine silmavärv päevavalguses välja paistis.

Novalens BioFlex läätsed on silmas väga mugavad ning loomulikud. Läbi kumab oma iirise muster ja kes ei teaks, ei oskaks arvatagi, et ehin end võõra silmavärviga. Toon jääb minu heledatel silmadel keskmine pruun. Oma loomulik silmavärv ei paista mitte kuskilt läbi nagu võib juhtuda pupilliavaga läätsedega. Kuna ma kuulun nende inimeste hulka, kes lihtsalt armastavad pruuni silmavärvi, siis ma olen nii rahul, et hetkel käin ma veel iga natukese aja tagant ennast peeglist piilumas kui kihvtid silmad mul ikka on.Novalens BioFlex tellimusega tellisin koos ka poole aasta varu oma lemmikläätsi, Acuvue Oasys, mis on mõeldud ka ööpäevaseks kandmiseks. Tegemist on läätsedega, mis ei ole mul mitte kunagi silmas kuivama ega torkima hakanud, isegi mitte peale nädalat järjest kandmist (ma loodan, et mu silmaarst seda ei loe :D). Acuvue Oasys komplektiga sai kaasa ka suure hooldusvedeliku Opti-Free Express ja konteineri.Nii Novalens BioFlex läätsed kui ka Acuvue Oasys komplekt on tellitud Läätsed.com veebipoest, mis on kõige parem läätsekaubamaja Eestis. Teenindus on lihtsalt suurepärane, kiire ning alati on kaasas ka midagi, mis teeb suu magusaks. Minu südame on nad igatahes võitnud! Ahjaa, märgitud oli, et Novalens BioFlex läätsede kohaletoimetamise aeg on kuni 3 nädalat, mina sain need kätte pooleteise nädalaga. Kohapeal olevad läätsed tulevad pakiautomaati juba järgmisel päeval peale tellimist.

Novalens BioFlex läätsepaari saab kätte 47,80€ ning Acuvue Oasys poole aasta varu koos hooldusvedeliku ja konteineriga 51€.

Kuidas on Teie kogemused läätsedega? Mida arvate silmavärvi muutmisest?

12 comments:

 1. Tulemus näeb väga loomulik välja! Ise olen blogi jaoks katsetanud ühetsid läätsesid ja ega mul rohkem kogemusi läätsedega väga polegi. Ja minu meelest näevad su pildid ikka väga head välja, mis siis, et tingimused nende tegemiseks pole tavapärased :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, neid läätsesid ma ei vaheta mitte kunagi enam pupilliavaga läätsede vastu välja, tagasi mõeldes tundub praegu ikka päris kohutav kuidas päevavalguses oma silmavärv välja paistis teiste läätsedega :D Siis on hästi kui pildid silma ei riiva, mind ennast just häiris see, et vähe täpilised need valge taustaga pildid, eks ma hiljem pildistan arvatavasti ümber aga ma ei suutnud enam oma kogemust enda sees hoida :)

   Delete
 2. Väga ilusad! Tõesti kaunid. Paljud tibinad kannavad ka pruunisid läätsesid ja nende enda helesinised silmad paistavad alati välja, see on nii ufokas :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :) Ma ise olin ka kusjuures üks neist, kunagi, korraks aga siis kui ma avastasin, et välja paistab oma silmavärv, siis kandsin ainult õhtuti, hämaras neid, siis oli normaalne kui pupillid olid suuremad :D

   Delete
 3. Tead, keda sa meenutad nende läätsedega? Sookiet True Bloodist. :) Mulle väga meeldivad need läätsed su silmades, kuid su enda silmavärv on ka väga ilus.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, googeldasin kohe ja on tõesti silmad sarnased, isegi veidi see silmameik, õrnalt heleda ja musta silmapliiatsiga :D Aitäh Sulle :)

   Delete
 4. Mul just vastupidine mure- loomulik silmavärv on tumetumepruun ja võimatu on seda värviliste läätedega saada heledaks, no näiteks sama tooni, mis sul. Silmaarsti juures ükskord katsetasin erinevaid firmasid, erineva kestvusajaga ning pruun kumas ikka nii tugevalt läbi, et mõttetu oleks värviliste peale raha raisata :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma vist annaksin ükskõik mida, et mu silmad loomulikult pruunid oleks :) Heledaks on pruuni kindlasti raske saada, kuigi ma olen vist näinud Internetis pakutavat ka selliseid läätsi, mis idee poolest peaks pruuni ka heledaks tegema aga kes teab, kas tegelikult ka teeb või ei :D

   Delete
 5. Katsestasin kunagi rohelisi läätsi, mis olid ilma pupilliavata ja siis tundus küll maailm natukene rohelisem kui muidu. Seetõttu pole ma julgenud pruune tellida, kuna arvasin, et siis kogu maailm pruunem :D Aga nüüd tekkis ka minul isu, sest olen samuti pupilliavaga pruune läätsi kandnud ja kohutavalt häirib see, kuidas oma silmavärv paistma jääb.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures absoluutselt mitte mingit värvierinevust pole, vahet pole kas käin ringi läbipaistvate lihtsalt nägemist korrigeerivate läätsedega või siis nüüd nende pupilliavata pruunide läätsedega. Ma arvan, et see, et keskelt on mingil määral heledam, see on see, mis hoiab maailma ikka õigetes toonides :)

   Delete
 6. mis on selle pupilliavata ruskea 3 link t2pne just nende oma ? kunagi tellisin ka novalens pupilliavata ruskea 3 a tulid kohale v2lja n2gid kyll nagu ruskea 1 nagu l2vipaistvad tyki hind oli 40 eurtsi juba kokku 80 .olin nii pertund ,a su omad on tunduvalt tumedamad tahaks ka just selliseid proovida

  ReplyDelete
  Replies
  1. Link: http://www.laatsed.com/novalens-bioflex-normaalvarvid-1tk-pupilliavata.html
   Vaatan, et nüüd on olemas ka Ruskea 4, minu omad on Ruskea 3 :)

   Delete