5/22/14

Uued asjad | ICON, Alpinestars, K2, Icepeak, Puma, Triumph

Ma just ei hiilga uute asjade postituste tegemisega. Pigem olen läinud seda teed, et näitan ja räägin asjadest ainult ühe korra, siis kui olen mõnda aega lähemalt tutvust teinud ja valmis oma arvamust jagama. Ma ei leia, et ma peaks näitama kõigepealt oma uusi asju/tooteid, seejärel tegema postituse täpselt nendest samadest asjadest ning hiljem veel ühe postituse siis kui need on tühjaks saanud/kasutatud. 

Täna teen aga erandi, tegelikult seda ei saa isegi erandiks nimetada, sest tegemist on palju põnevamate asjadega kui ilutooted või noh, iluga võib seostada küll. Tsikliga naisi on ilus vaadata? On! Aga rulluiskudega? Jaaa! Bikiinides? Loomulikult! Ma olen lihtsalt niiiii õnnelik nende asjade üle, et eile peale oma tsiklivarustuse kätte saamist olin nagu laps kommipoes. Hakkame siis pihta.

Velo&Moto kauplusest sai tellitud Icon Alliance kiiver Must/Roosa ja Icon Hella tekstiilist sõidutagi ning Yamaha Keskusest Alpinestars Faster sõidusaapad.


Musta värvi kiivrit roosa mustriga olen ma taga ajanud juba mõnda aega. Tartus käisin läbi kõik motopoed, mitte ükski ei pakkunud isegi midagi sarnast, mida otsisin. Lõpuks mõtlesin õnne proovida oma kodulinna Velo&Moto poes Viljandis. Timo pakkus tellimisvõimalust kataloogist ja sealt leidsin Icon Alliance kiivri, millest lihtsalt ei saa mööda vaadata. Tegelikult oli mul vaja ka tagi ning kuna kiivri sain kätte niivõrd hea hinnaga, siis tellisin samast kohast omale kohe ka Icon Hella tagi. Alliance kiiver on ilus, kerge ning istub peas nagu valatult. Hella tagi näeb samuti väga hea välja, parem veel kui ma tellides arvasin. Eks veidi pikem võiks alati olla aga minu pikkuse, 178 cm juures, peaks ma siis arvatavasti tellima omale meestetagi või mingi ime läbi pikkuselt kahanema,10 cm lühem. Varrukad ja tagi on iseenesest mulle täpselt parajad. 

Alpinestars Faster sõidusaapad on järgmine versioon Fastlane saabastest, mida varem kasutasin. Siiski hakkasid Fastlane saapad mulle varba peale käima ja otsustasin endale tellida number suuremad. Fastlane saapaid selles suuruses, mida vajasin enam saadaval polnud ja pakuti asenduseks uut versiooni Faster sõidusaabaste näol, mis näevad põhimõtteliselt samasugused välja, ainult et väikeste täiendustega. Neid saapaid ma ei vahetaks mitte ühegi teise mudeli vastu välja. Nii mugavad ning minusugusele algajale täpselt sobivad. Ma ei kujutaks end ette pikkade sõidusaabastega, tundub kuidagi ebamugav, eks näis, mis tulevik toob. Saapad on tellitud Yamaha Keskusest.Sportlandilt sain kingituseks K2 F.I.T X Pro W rulluisud, just nimelt kingituseks. Neil on minu mäletamist mööda mitu korda toimunud Facebookis mäng rulluiskude peale. Seekord nägi see siis põhimõtteliselt välja nii, et märgistage sõbraga üksteist sobivate rulluiskude pildi all, et paar kokku saada. Ma olin suutnud peaaegu ära unustada selle mängu kui loosimise hommikul oli ühelt inimeselt kiri minu postkastis koos õnnesoovide ja Sportlandi lehe lingiga. Olin krapsti voodist püsti, et Sportlandiga ühendust võtta, rulluiskude peale olin juba ammu mõelnud. Noorena olin päris kõva rullitaja. Ega nüüdki püsti seismise ja sõitmisega probleeme pole aga eks veidi harjutamist on ikka vaja. K2 F.I.T X Pro W rulluisud on siiamaani kõige mugavamad ja ilusamad uisud, millega ma sõitnud olen, varasemalt olen veel kahte erinevat paari kasutanud. Aitäh, SportlandRullitamiseks oli riideid ka vaja, nii korjasin Rademarist üles ühe erkroosa Icepeak pusa ja Puma dressid.
Viljandi Kaubamajast leidsin mõnda aega tagasi sellised toreda mustriga Triumph "African Summer" bikiinid. Ei saanud neid lihtsalt ostmata jätta, see muster ja värvid kohe kutsusid mind proovima. Seljas istusid hästi ja nii need minuga koju tulidki. 

Eile sai varustus ka ära testitud, käisime elukaaslasega väikesel tiirul. Seekord küll tagaistmel aga ehk täna kui ilm lubab, proovin ise ka ratta ära. Suve lõpus sai viimati kaherattalise seljas istutud ja see ratas on mul üldse proovimata, niiet hoidke mulle pöialt!


No comments:

Post a Comment