6/4/14

Ctella Ilutuba | Volüümripsmed

Volüümripsmetest olen ma korra rääkinud, postituse leiate SIIT! Täna on see päev kui ma läksin üle lühematele volüümripsmetele. Mida rohkem suvi kätte jõuab, seda laisemaks ma muutun. Pikki ripsmeid tuleb pidevalt harjata ja pesemisel ettevaatlik olla, seetõttu otsustasin, et prooviks lühemaid, mis peaks veel tihedamad välja nägema ning veel kauem püsima.

Peale volüümripsmete peale panekut Tallinnas, Liis-Marii juures (L-Lashes) olen ma hoolduses käinud Viljandis, Ctella Ilutoas. See on koht, mida paljud soovitasid ning kus ka mina jäin enam kui rahule. Ripsmetehnik Katre tunneb oma tööd suurepäraselt ning ripsmed püsivad kaua.

Täna lasin oma "kaks karva", mis alles olid, ripsmetelt eemaldada (viimasest hooldusest möödas üle viie nädala) ning peale sai pandud ripsmed pikkusega 11 mm, silma sisenurkadesse lühemad. Terve aja toimus mul sisemine võitlus iseendaga, et mitte magama jääda. Mitu korda tundsin, et nüüd on kõik ja kohe kukun, esimene kord kui mul selline unekas on :D

Tulemusega olen väga rahul ning tõesti näevad ripsmed välja veel tihedamad kui enne. Ma ei arvanud, et see võimalik on aga nagu näha siis on. Tunne on kerge, isegi natuke harjumatu, sest ripsmed on tunduvalt lühemad, väga mugav. Kui ripsmed veel kauem ilusad püsivad kui pikematega, siis võin ma väita, et volüümripsmepikendused ei lähe kokkuvõttes kallimaks kui tavalised ripsmepikendused.


Kui soovite Viljandis volüümripsmeid paigaldada/hooldada siis Ctella Ilutoa pildid töödest, info ning kontaktid leiate SIIT!

6 comments:

 1. Kas siis ripsmetehnik juttu ei ajanud, et uni nii peale tuli? Mitu nädalat hoolduse vahe volüümidega on?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ikka rääkisime alguses aga hiljem tukkusin niisama :D
   Ilusad püsivad neli nädalat ikka. Ma arvan, et lühematega tuleks viis nädalat ära. Neid pikemaid hakkasin ma ise viimane kord näppima, häirisid mind, sellepärast jäi neid vähemaks kui muidu võib-olla oleks jäänud, muidugi pea kuus nädalat tuli vahe sisse ka. Tavalised ripsmepikendused, mis mul mõned aastad tagasi olid, need püsisid umbes 3 nädalat, siis oleks tahtnud juba hooldust saada.

   Delete
 2. Lühemad on tunduvalt kenamad.
  Järgnev jutt ei käi küll ripsmete kohta, aga kui soovid uusi näohooldustooteid proovida, siis soovitan Iwostini tooteid katsetada. Saadaval apteekides.
  Edu ilublogile, huvitav lugemine;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle :) Võtan teadmiseks kui tekib vajadus midagi uut katsetada!

   Delete
 3. Palju Ctella Ilutoas maksab volüümripsmete paigaldus?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Katre juures on volüümripsmete paigaldus 35 €. Kahjuks ta lahkub aprillis Eestist, sinnamaani on võimalik veel tema juurde saada. Teiste ripsmetehnikute hindasid ei oska öelda, võid vaadata Ctella Ilutoa Facebooki lehelt, võimalik, et seal on olemas :)

   Delete