6/30/14

Got2b | Beach Girl | Rannalokid & DIY


Kuigi suvi pole eriliste rannailmadega meid rõõmustanud, siis täna räägin Teile kuidas saavutada kodus soeng, mis jätab mulje nagu oleks päevakese mere ääres peesitanud. Teate küll, need sasised lokid, mis tekivad merevee ja tuule koostööl.

Got2b Beach Girl soolasprei avastasin ma suhteliselt hiljuti kui mulle saabus parajalt suur pakk Got2b toodetega. Mitmeid tooteid olen varasemalt kasutanud, osad pakkusid avastamisrõõmu, soolasprei on üks neist.

Soolasprei lubab anda juustele tekstuuri ja lokid nagu merineitsil!

Got2b Beach Girl tuleb 200 ml käepärases pihustiga pudelis. Lõhn on meeldivalt värske. Pihusti võiks pihustada laiemalt ja ühtlasemalt, toodet kipub ühe koha peale minema veidi liiga palju. Selle vältimiseks peab pihustama kaugemalt, mis tähendab seda, et minu käes läheb pool mööda ja põrandale ja...näkku.

Mina pihustan soolaspreid niisketesse juustesse (võib ka kuivadesse), juurtest otsteni, peale seda kui olen ära teinud kõik tavapärased toimetused oma juustega - šampoon, palsam, seerum, kamm. Peale seda võtan appi juuksenõelad ja keeran umbes 10 minutiks neli väikest krunni pähe (selle sammu võib ka vahele jätta). Seejärel võtan krunnid lahti, pihustan natuke veel soolaspreid ja lasen juustel õhu käes kuivada.Kui juuksed on kuivad, lasen juustesse lakki ja voilaaa! Lokid nagu merineitsil!


Leppima peab sellega, et soolasprei kuivatab veidi juukseid, tervetel juustel seda ehk polegi tunda aga minu heledaks värvitud juustel küll. Siiski on Got2b soolaspreist saanud minu lemmik ning ma lihtsalt armastan neid sasiseid laineid!

Kes soolaspreid osta ei taha, see võib koduste vahenditega selle päris ise valmistada. Siin on Teile retsept:
Vaja läheb: 1 tühi spreipalsami pudel, meresool, kookosõli.
Valmistamine: Keeda vesi, 250 ml veele lisa paar teelusikat meresoola (vajadusel võid soola kogust suurendada või vähendada) ja 1 teelusikas kookosõli.

Kookosõli asemel või lisaks võid kasutada ka palsamit ja/või aaloed, mis annavad ekstra niisutuse. Segule lõhna andmiseks võid kasutada erinevaid eeterlike õlisid. Samuti võid kasutada puhta vee asemel tugevat kummeliteed, et aja jooksul juukseid helendada või musta teed, et juukseid tumendada.

Ongi valmis, head katsetamist!

8 comments:

 1. Ei lähe küll teemasse aga kas sa saaksid teha ka lähiajal arvustuse RandRiluBoxist? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuulen sellest esimest korda, googeldasin ja hetkel ei saa küll lubada, et ma selle omale tellin.

   Delete
 2. Kust seda osta saab? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suuremates kauplustes peaks kindlasti olemas olema, kui õigesti mäletan olen isegi siin Viljandis näinud :)

   Delete
 3. Tõesti mõnusad lokid, imelik, et seda ütlen, sest muidu lokid enda peas ei meeldi, aga selle katsetan kindlasti ära :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, katseta ja anna teada kuidas läks :)

   Delete
 4. Tänu sinule avastasin uue hea toote mida olen pidevalt poes näinud kuid pole nagu pikemalt uurinud :D olen ise ka täiega tahtnud selliseid laineid.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oled juba ära ostnud ja proovinud ka? Kui ära proovid, siis näita mulle ka kuidas välja tuli. Olen lugenud, et erinevatel juustel pidi erinev tulemus jääma :)

   Delete