6/5/14

L'Oreal Paris | Prodigy 10.21


Olin üks 100-st õnnelikust, kes sai omale katsetamiseks L'Oreal Paris uue juuksevärvi Prodigy. Minu valik oli toon 10.21 (Porcelain) nagu alati. Täna jõudis pakk minuni ning kuna väljakasv oli mul umbes 2 cm ja 10 cm ulatuses juured tumenenud/tuhmunud siis läks värv ka kohe käiku. 

Pikalt olen oma juukseid värvinud Alfaparf Yellow 10.21 värviga, mis mulle väga meeldib, seega oli põnev proovida värvi, mille võib leida pea igalt poeriiulilt. Poolik Alfaparf Yellow värv ootab järgmist värvimiskorda. Plaan oligi oodata värvimisega niikaua kui minu postkasti potsatab pakiteade, et kohale on jõudnud Prodigy.

Värvi tutvustuses seisab, et mikroõlid võimendavad juuksevärvimisprotsessi ja on ammoniaagivabad. Värv mõjub juuksekiu südamikus, jäädes eriliselt rikkalikuks. Innovatsioon põhineb õli mikropiisakeste ülitihedal jagunemisel, mis annab rafineeritud värvitooni ja loomulikele juuksevärvidele omased varjundid. Prodigy juuksevärv lubab olla ammoniaagivaba, jätta rikkaliku värvi, erakordse sära, ühtlase värvimistulemuse, katta hallid juuksed ning niisutada.Pakis on kinnitav emulsioon, värvikreem, palsam ning kilekindad.

Värv on kreemjas, veidi vedelam kui tavapärased värvid. Lõhn on meeldiv, ei ole tunda seda kohutavat keemia lõhna, mis paljude juuksevärvidega ninna lööb ja jalust maha tahab niita. Peale lasin värvi kanda oma emal nagu viimasel ajal harjumuseks saanud ning tema sõnadele toetudes võin öelda, et pealekandmine oli lihtsam ja meeldivam kui tavaliselt. Tema oligi esimene kes ütles, et värv on vedelam ja läheb paremini/ühtlasemalt laiali.

Prodigy püsivärv ei ajanud pead sügelema ega kihelema. Vahepeal mõtlesin, et äkki ei mõjugi ja ei teegi eriti heledamaks, sest tavaliselt tunnen ikka mingil määral kihelust. Rätik oli muidugi peas, kontrollida ka ei saanud lihtsalt peale vaatamise teel.
(viimane kord oli asi päris hull kui lisasin Alfaparf Yellow püsivärvile 000 kreemi, mis peaks laskma veel ühe astme võrra heledamaks saada. Pea sügeles veel nädal aega peale seda. 000 kreemi ma seega ei soovitaks, muidu tavaliselt pole kihelemise või sügelusega suurt probleemi)

Värvi jätsin igaksjuhuks mõjuma 30 minuti asemel 40 minutiks. Peale maha pesemist oli tunda, et juuksed on pehmemad kui tavaliselt - juukseotsad sellepärast, et panin otstesse enne värvima hakkamist argaaniaõli ja juured olid samuti niisutatud. Ei olnud tunda seda värvimisele järgnevat kuivust, pigem oli hetkeks tunne, et kas juuksed said ikka täiesti puhtaks, peale kuivamist see tunne kadus ning juuksed olid pehmed, läikivad, ilusa värviga ning eriti niisutatud. Väljakasv pole enam märgatav ning tumedam osa omandas kauni heleda tooni. Paki peal lubati küll ainult hele blond toon veel heledamaks teha aga minu tume väljakasv, nagu näete , on nüüd täiesti hele ning ülejäänud juustega sarnast tooni.

Enne pildil tundub tumenenud osa veidi tumedam kui see reaalselt on. Kõikidel piltidel olen kammimata, andke andeks mu turris soeng :D 
Olen leidnud omale uue lemmiku L'Oreal Paris Prodigy värvi näol. Iseasi on see kas ma seda millalgi mõnes Viljandi kaupluses nägema hakkan. Siia nimelt jõuavad uued ja huvitavad asjad hilinemisega kui üldse ning kui jõuavad, siis on sama kiiresti riiulitelt kadunud. 

Soovitan soojalt Prodigy püsivärvi! L'Oreal Paris juuksevärvid on ühed kvaliteetseimad, mida poest leida võib ning see konkreetne värv suutis silmad ette teha mu eelmisele lemmikule! 

Hinda ma hetkel kahjuks öelda ei oska. Kui teada saan, siis panen kirja aga ma arvan, et see jääb 10€ lähedale.

Edit: Viljandis nägin värvi Maksimarketis ja hind oli veidi alla 10€!

6 comments:

 1. Peab ära proovima selle! Tundub hea :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. On :)
   Mina aga ei saa siiamaani pihta kuidas see mu nii tumeda juure heledaks tegi, väljakasv polnud ka just väike. Karbi taga pildi peal on kõige tumedam "hele blond", mida see värv peaks heledaks tegema :D

   Delete
 2. Ohh, minu oma peaks ka millalgi jõudma, ootan juba. Aga enne peab väljakasvu "muretsema", alles sai värvitud :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul tuli just pikk vahe sisse ja kui nägin, et saan testimiseks siis ei hakanud enne teise värviga värvima kah, muidu oleks jälle kuu-paar ootama pidanud, enne kui katsetada saab :)

   Delete
 3. Oh tundub täitsa põnev, tahaksin ka proovida (:

  Www.evailusadasjad.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga tee proovi ja anna märku kuidas läks :)

   Delete