7/22/14

Invisibobble vs. "no name" bobble HiinastKuigi Invisibobblede teema on nii ära leierdatud, siis täna panen ma kirja oma arvamuse.

Invisibobble iseloomustuses seisab, et see on jäljetu, väldib peavalu, on juustest hooliv, sobib kandmiseks kõikidel juuksetüüpidel, on käevõru ilmega.

Alguses olin suhteliselt vaimustuses Invisibobblede võimest hoida juukseid kinni, ilma, et need kuidagi sikutaks või haiget teeks. Tundus ka, et peast on neid lihtsam kätte saada, esialgu...Paari nädalaga venis esimene juuksevõru välja, mis tähendas seda, et kahe tiiru asemel ümber patsi, tuli teha kolm. Tekkis suurem võimalus, et juuksed kuhugi vahele kinni jäävad. Vaatamata sellele, et juuksevõrud libisevad juustest lihtsamalt välja kui tavalised patsikummid, siis kinni jäädes, jäävad need ikka korralikult kinni. Nii korralikult, et pärast istud kümme minutit ja mõtled kuidas sõlm sisse sai ning millisest keerust lahti harutamist alustama peaks.Pean mainima, et juuksevõrud ei ole täiesti jäljetud, kuigi need jätavad tõesti väiksema randi juustesse. Invisibobble juuksevõrud on vett hülgavad, mis on minu arvates kõige suurem pluss nende juures. Mulle meeldib kui ma saan dušši all oma juuksed kinni panna, peale seda kui olen palsami juustesse kandnud, siis ei tilbenda juuksed igal pool ees samal ajal kui muid toimetusi teen. Märgadest juustest on juuksevõru üpriski lihtne hiljem kätte saada. Ujumas käies on see samuti hea, juuksevõrud ei vetti läbi.

Nõustun sellega, et Invisibobble juuksevõru on parem kui tavaline patsikumm. Siiski on need mõttetult kallid kolme pisikese kummist julla kohta. Põhjus miks ma paki läbipaistvaid Invisibobblesid pea kuue euro eest ostsin, oli lihtsalt see, et Hiinast (aliexpress, ebay) tellides ei saa valida värvi, saad sellised nagu hiinlased parasjagu heaks arvavad. Läbipaistvaid ei paistnud üldse ühegi pildi peal olevat. Eks oma osa oli ka sellel, et tahtsin lihtsalt teada, kas kolmene pakk kuue euroseid on siis paremad kui need kakskümmend tükki, mis ma sain umbes kahe euroga.Tuleb välja, et need "no name" Hiina bobbled on täpselt samasugused nagu teada tuntud Invisibobbled. Materjal on sama, välimus on sama, väljavenimisaeg on sama ning töötavad ka täpselt samamoodi.

Millised siis võtta? Ma arvan, et vastust teate isegi. Kui Teil ei ole erilist vahet, mis värvi juuksevõrud on, siis on mõttekam need tellida. Ühtegi koledat värvi ma saanud ei ole ning kasutust leiavad kõik!

Väljaveninud juuksevõrud saab väidetavalt normaalsuurusesse tagasi, kui need lisada minutiks-paariks keevasse vette ja seejärel korraks külma. Proovinud veel ei ole aga usun, et toimib.

12 comments:

 1. Kui välja venib viska kuuma vette ja siis jahuta külmas maha. Nagu uus :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tean seda, unustasin esimese hooga postitusse lisada, ise veel katsetanud ei ole :)

   Delete
 2. Ma eelistaks sel juhul neid Aliexpressi omi kui nad täpselt samad on :D

  ReplyDelete
 3. Vot kui tore, et sellise postituse otsa "koperdasin". Kui see buum hakkas, tahtsin ka endale need võrud soetada ja olen väga õnnelik, et seda ei teinud. Minu jaoks oli liig maksta nii palju raha asja eest, mis tegelikult pole mitte midagi erilist. Vähemalt on mul nüüd teadmine, et kui ma nendest kunagi peaks jälle huvituma hakkama, soetan neid pigem odavamalt ja rohkem :D
  Väga ülevaatlik postitus, aitäh! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. 6€ nende kolme juuksevõru eest on tõesti liig, mis liig. Hiinast võib neid aga mõnuga tellida, sest iseenesest meeldivad mulle juuksevõrud veidi rohkem kui tavalised patsikummid. Ma arvan, et 20 + 3 juuksevõruga saan ma aastaid läbi ja veel pealegi :D

   Delete
 4. Suur kergendus on seda lugeda! Ma ei mäletagi enam millise poeleti eest oma tütre ära tirisin, sest ta tahtis midagi taolist. Ütlesin talle resoluutselt, et mitte mingil juhul ja jutul lõpp.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see nii ole, et tahetakse seda, millele parasjagu kõvasti reklaami tehakse. Ma isegi ei teadnud sellistest asjadest enne kui need Invisibobbled tulid ja uksest-aknast reklaami hakkas sisse valguma. Väheke uurimist ja otsimist ning ongi juuksevõrusid 7-6 korda rohkem, 3 korda odavamalt. Saab veel parema hinnaga tegelikult aga 100-500 juuksevõruga pole lihtsalt midagi peale hakata :D

   Delete
 5. Kui need tooted hakkasid blogidesse ilmuma, mõtlesin - appi, kes oma juukseid küll selle telefonitraadiga kinni tahaks panna. :D

  Nii palju ma nende eest küll maksta ei raatsiks, kuid Alist võib selle väikse raha eest tellida küll. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda minagi :D Aga näiteks ujumas käies ja dušši all on hetkel küll asendamatud.

   Delete
 6. Kas saaksid linkida kellelt tellisid? Ma otsisin ja enamik on 100-200 kaupa müüvad tegelased või siis veidi ebausaldusväärsed :D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. http://www.ebay.co.uk/itm/390838252086?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
   http://www.ebay.co.uk/itm/141231399338?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

   Osad on siit tellitud, kümnene komplekt ei olnud enam aktiivne, tellisin mitme erineva koha pealt, et võrrelda :D

   Delete