8/11/14

Christina Ilusalong | Perfektsed kulmud Christina käe all

Mind on "õnnistatud" tumedate kulmudega, mis iseenesest ei oleks üldse paha kui need ei viskaks sellist pikkust ja laiust. Kui ma neid ei kitkuks oleks ma korralik monokulm valmis ning loomuliku laiust on vähemalt sentimeetri jagu, isegi rohkem. Vahepeal suudan mõne tumeda karvakese peaaegu silmalau pealt leida, nagu...misasja?! Rääkimata sellest, et kohati turritavad kulmud täiesti ebamäärases suunas.

Seda postitust olen ma tegelikult päris pikalt edasi lükanud, lihtsalt pole pihta saanud oma kulmude pildistamisele peale korda tegemist. 

Nimelt ViljandisChristina Ilusalongis töötab üks suurepärane kosmeetik Christina, kes suudab minu kulmud muuta täiesti vaatamisväärseks ehk isegi imetlusväärseks? Iga kord lahkun ma Christina juurest ilusate, loomulike, ühesuguste kulmudega, naeratus näol. Kulmude piiramine on omaette mõnus kogemus, sest Christina teeb tööd südamega ning veendub enne töö lõpetamist alati selles, et kulmud oleks ühesugused. Kõige lõpust ei puudu ka kreemitamine, mis võrdub minu jaoks peaaegu, et massažiga. Vajadusel fikseerib kulmud vahaga kui need eriti jonnakad kipuvad olema.

Pildil on paar päeva tagasi piiratud kulmud, veidi lõigatud ning värvimata.
Christina Ilusalongis olen käinud aastaid, nii solaariumis kui ka erinevate juuksurite käe all. Kõigiga olen enam kui rahul. Juuksuritest olen pidama jäänud Kätlini juurde, kes on ühtlasi mu endine klassiõde ja sõbranna. Teda mainisin ka postituses, kus panin kirja oma teekonna juuste korda saamisel SIIN!

Christina Ilusalongi kontaktid leiate SIIT!

5 comments:

 1. Küsimus: kui kaua sul ripsmepikendused ilusad püsivad ehk kui pikk vahe jääb kahe hoolduse vahele? Pluss tahaks teada, et kes sul neid hooldab/paigaldab? Võimalik, et oled sellest juba juttu teinud, aga kuna ma alles avastan su blogi, siis küsin kohe otse ära :D

  ReplyDelete
 2. Sul on kohutavalt ilusad kulmud ja nagu näha teeb Kätlin head tööd. PS Palun, palun kirjuta tihedamalt blogisse, mulle tohutult meeldib su blogi lugeda. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Christina ja Kätlin teevad tõesti väga head tööd! Juuksed on peaaegu terved ja kulmud ilusad, noh vähemalt paariks nädalaks, nii kaua suudan neid ise ohjeldada, edaspidi läheb juba raskemaks :D Ma üritan nüüd tihedamalt jälle postitama hakata. Praktika sai läbi ning paar postitust ootavad valmimist ja pilte. Praegu vahin muidugi maal ja ei liiguta lillegi, kui tulema hakkasin siis selle peale ei tulnud, et asjad kaasa võtta ja pildid ära teha ning postitused valmis kirjutada...kuigi ma sellele mõtlesin...ausalt... :P

   Delete
  2. Arusaadavalt on paljud blogijad suvitamas, kuid sulle ma armu ei anna, nii et võta kokku ennast, naine! :D

   Delete
  3. Laiskuseuss on see loom, kes mind piinab :D Ei, tegelikult varsti tuleb, varsti tuleb, selle nädala jooksul. Vähemalt üks, kui mitte kaks postitust :)

   Delete