9/1/14

Arco Gold of Morocco | SuhkrupastaMinu otsingud hea karvaeemaldustoote leidmisel jätkuvad. Kui mulle mainiti Moom postituse all Arco Gold of Morocco suhkrupastat, siis uudishimu tahtis maha tappa. Lasin õel selle Tartust Tradehouse'st kaasa haarata ning lootsin, et ehk pole sellega nii palju mässamist kui suhkruvahaga.

Kirjelduses seisab, et suhkrupasta on mee ja argaaniaõliga. 100% naturaalne, veeslahustuv ning biolagunev. Ei ärrita nahka.

Ütlen kohe alguses ära, et mina selle tootega sõbraks ei saanud, kohe räägin miks.

Esiteks soojendamine. Puutusin sellise tootega kokku esimest korda ning kasutusõpetuses seisab, et pastat tuleb soojendada vahasoojendusnõus. Okei, sellist asja mul ei ole ja võtsin appi keeva vee ning lihtsalt ühe anuma. Pasta sain soojaks ainult topsi äärtest.

Kui olin topsi äärtest kätte saanud sobiva koguse suhkrupastat, oli seda vaja mudida kuni see muutub heledamaks ja elastseks ning seejärel vormida pastast pall. Te ei kujuta ette, milline kleepekas see alguses on. Nagu oleks näpud liimi sisse pistnud. Eriti õudne on asi siis kui suhkrupastat küünte alla peaks sattuma. Hiljem muutub veidi vähem kleepuvaks aga siiski mitte midagi meeldivat.
Edasi tuleb see pall kuidagi nahale kanda. Pehmematel kohtadel on see peaaegu, et võimatu. Nahal laiali tõmbamine võib kohati isegi valus olla. Ala, mida korraga vahatada saab on väike. Kõikide vajalike kohtade ära vahatamiseks istuks ma umbes nädal aega vannitoas.

Pean siiski mainima, et kui kuidagi õnnestub see pall laiali saada, äärest kinni saada ja ära tõmmata, siis on Arco Gold of Morocco suhkrupasta veidi efektiivsem kui Moom suhkruvaha ning karvaeemaldus veel valutum.

Ehk oskab keegi targem suhkrupasta kasutamise nippe/trikke jagada?

No comments:

Post a Comment