9/12/14

Halo | Hooldustooted juuksepikendustele

Päris tükk aega tagasi võitsin Urbanista Style blogist Halo šampooni ja palsami juuksepikendustele. Nagu te ehk teate, siis on mul kodus olemas Lush clip-in juuksepikendused, mis kahjuks pole küll viimasel ajal väga palju kasutust saanud ja seismisega olid juukseotsad kuidagi kahtlaseks, tuhmiks ja kuivaks läinud. Halo hooldustooted äratasid mu juuksepikendused uuesti ellu. Olgu öeldud, et kasutasin teadlikult ainult šampooni ja palsamit ning jätsin seerumi juukseotstesse panemata, et hinnata toodete mõju. Nüüd siis neist kahest lähemalt.

Halo šampoon juuksepikendustele - Šampoon on tegelikult nagu šampoon ikka. Ma pole kunagi väga osav olnud šampoonide kirjeldamises ning kui peseb puhtaks, järelikult töötab. Vahutab korralikult ja lõhn on mõnus värske. Samuti on juuksed juba peale šampoonitamist üpriski libedad ja mõnusad. Kahjuks sisaldab sulfaate, parabeene ja silikoone.

Halo palsam juuksepikendustele - Palsamist olen ma vaimustuses! Halo palsam sisaldab juba kolmanda ainena kakaovõid, mis tähendab, et seda on seal üpriski ohtralt. Palsam toidab ja niisutab juukseid korralikult! Peale maha pesemist oli koheselt tunda kuidas juuksepikendused on pehmemad, libedad, läikivad ja kergesti käsitletavad. Peale kuivamist on seis sama - pikendused on pehmed ja otsad ei ole enam kuivad, juuksed said tagasi oma elujõu! Pean mainima, et Halo palsam juuksepikendustele mõjub suurepäraselt ka mu enda juustele. Kakaovõi palsami sees teeb imesid. Mõtlen tõsiselt selle peale, et kakaovõi omale puhtal kujul soetada.

Olen Halo hooldustoodetega rahul ning rõõmsaks teeb see, et nii šampoon kui ka palsam tulevad suurtes 400 ml pudelites. Pildil on nii oma juuksed kui ka juuksepikendused täiesti loomulikul teel kuivanud ning seejärel pähe pandud ja läbi kammitud.


Halo hooldustooted juuksepikendustele võite leida SIIT!

2 comments:

  1. Kas sul viimasel pildil on pikendused peas? Kui jah, siis wow! Sest ei saa üldse aru, kus oma juuksed lõppevad!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ikka pikendused! Sellel pildil vähemalt mina saan veel aru aga kuna hetkel on oma juuksed pikemaks kasvanud siis enam ei paista eriti üldse välja kui pikendusi kannan :)

      Delete