9/5/14

JOIK | Kooriv kreem näole puuviljahapete ja looduslike mikroosakestegaKuna BABÉ kooriv kreem on juba mõnda aega otsas olnud, siis tahtsin proovida midagi uut. Alles hiljuti tuli JOIK välja uue kooriva kreemiga, mis sisaldab puuviljahappeid ja looduslike mikroosakesi

Avastasin, et mul on kasutamata üks sünnipäevaks saadud Ideaalkosmeetika kinkekaart ning kuna ma olin varem seal JOIK tooteid näinud, seadsin sammud sinna poole ja palvetasin, et neil näokoorija olemas oleks. Mu nägu tõsiselt vajas sel hetkel toodet, mis naha särama paneks. Ma ei pidanud pettuma, sest  lahkusin sealt rõõmsalt uue JOIK näokoorijaga ning lisaks võtsin ühe Sally Hanseni aluslaki.

Ma ei valeta, kui ütlen, et tegu on viimase aja ühe parima ostuga! JOIK näokoorijal on õrn puuviljane lõhn, mis koorimise ajal lõhnameeli paitab. Kaasas on spaatel, et näppudega igasuguseid pahasid tegelasi sisse ei satuks. Toode on kreemjas ja sisaldab imepisikesi koorivaid osakesi - oliivikivi puru ja bambusevõrse graanuleid. Kooriv kreem on efektiivne ja eemaldab surnud naharakud aga samas nii õrn naha vastu. Kõige enam üllatas mind see, et peale koorimisprotseduuri ja näo kuivatamist on nahk pehme ja niisutatud. Koorijas sisalduvad erinevad õlid jätavad tunde nagu oleks äsja nägu kreemitanud.

Olen täiesti vaimustuses JOIK koorivast kreemist! Kahju, et näokoorijat soovitatakse kasutada ainult kord nädalas. See on toode, mida ma kasutaks hea meelega kui mitte iga päev, siis ülepäeviti kindlasti.Kooriva kreemi hind on umbes 12 € ning leida võite selle JOIK e-poest SIIT või edasimüüjatelt.

JOIK näokoorija on 100% looduslik ning toodetud Eestis!

10 comments:

 1. Käisin ise ka just mõned päevad tagasi Ideaal kosmeetikas. Vaatasin ka just seda sama koorjat ja jätsin selle raske südamega veel sinna, sest hind oli natuke krõbe. Siiski tunnen, et tahan seda proovida ehk see tähendab vaid üht, tuleb millalgi julgus kokku võtta ja see osta, sest JOIK'i toodetes pole pidanud kordagi pettuma :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Soovitan käsi südamel proovida! JOIK kooriv kreem on lihtsalt nii mõnus, et ma käiks hea meelega iga päev sellega oma näo üle, kui ei oleks ohtu oma värske nahk ka maha koorida :D

   Delete
 2. Tundub nii mõnus toode, peab ka proovima! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. On, proovi järgi ja luban, et Sa ei kahetse! :)

   Delete
 3. Ma ikka ei suuda ja kasutan näokoorijat vähemalt kaks korda nädalas. See aitab nii hästi rasu ja pooride puhastamiseks. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt, täna peakski koorijat kasutama jälle, peaaegu nädal on viimasest korrast möödas. Samamoodi pean võitlust rasu ja pooridega :)

   Delete
 4. Super toode tõesti, ehk isegi üks parimaid, mis Eestis eales tehtud, onju? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt, mina olen armunud! Eesti looduskosmeetika on alati väga hea olnud aga see toode on lihtsalt imeline! :)

   Delete
 5. Tundub, et mulle see koorja meeldiks! Kui vana koorija otsa saab, lähen sellele Joiki omale järgi :)

  ReplyDelete