9/9/14

Schwarzkopf | Blonde Ultime 12-1

Täna seadsin taaskord sammud poodi, et soetada omale L'Oreal Prodigy juuksevärv toonis 10.21. Seisin pikalt juuksevärvi leti ääres kuni mul lihtsalt imelik hakkas ja lahkusin hoopis Schwarzkopf Blonde Ultime 12-1 värviga. Uudishimu sai võitu! On ju teleris seda reklaami, kus Claudia Schiffer oma läikivat parukat lehvitab korduvalt nähtud.

Blonde Ultime juuksevärv lubab saavutada selge, külma, säravblondi tulemuse ja helendada juukseid kuni 4 astet. Hooldavas eliksiiris sisalduv pärliessents peaks perfektselt sulanduma oomegaõliga ning toitma juukseid sügavuti, sulgema juukse välispinna pärast värvimisprotsessi.Pakis on kinnitav emulsioon, värvikreem, hooldav eliksiir ning kilekindad.

Värv on pigem paksu konsistensiga. Lõhn on tugev aga tavapärane juuksevärvi lõhn on varjutatud teise lõhnaga, mis on üpriski meeldiv, meenutab mulle ühe teise juuksevärvi lõhna. Ehk oli Garnier Color Sensation sarnase lõhnaga?

Blonde Ultime juuksevärv ajas peanaha õrnalt kihelema. Mitte hullusti aga siiski. Peale värvi maha pesemist oli õnneks kihelustunne koheselt kadunud.

Juuksevärvi hoidsin peas 35 minutit, peale seda lisasin veidi vett, masseerisin juuksejuuri ning jätsin mõjuma veel 10 minutiks. Peale maha pesemist ehmatasin esialgu ära. Vaatasin, et juuksejuured  on liiga heledaks läinud võrreldes tuhkblondi tooniga ülejäänud juustel. Kui juuksed olid rätikukuivad, siis ei tundunud asi enam nii hull. Siiski on värv beežikam kui ma lootsin. Number 1 selle 12 järel peaks näitama tuhkjat varjundit, siiski on Prodigy 21 (pärl, tuhk - pärl peaks olema domineerivam varjund ja tuhk alles teisel kohal) lõpuga juuksevärvil hõbedasem toon kui Blonde Ultime värvil.

Peale shampoonitamist oli tunda, et värv mingil määral kuivatas juukseid aga kaasas olnud hooldav eliksiir tegi juuksed pehmeks, niisutas neid ja andis sära tagasi.

Tulemus on siin.
Kokkuvõttes jäin ma Schwarzkopf Blonde Ultime juuksevärviga rahule, siiski teist korda ei ostaks. Kui järgmine kord midagi uut ja huvitavat juhuslikult mu teele ette ei jää, siis pöördun tagasi Prodigy juurde.

Värvi sain Viljandi Kaubamajast ning hind oli umbes 7 €.

8 comments:

 1. Värvisin selle sarja blondeerijaga. Sain üliheledaks tumepruunist esimese korraga. Küll aga tekkis mul sellest kõõm. Õnneks juukseid eriti ei kahjustanud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vaatasin samuti, et sellel sarjal on olemas kuni 8 tooni heledamaks tegevaid värve. Ise nii kangeid ei vaja, sest mul enam ei ole täiesti kriitvalged juuksed :)

   Delete
 2. Replies
  1. No sellised väsinud ja katkised. Või need on clip-inid?

   Delete
  2. Oh, need on juba täitsa rõõmsad juuksed :D Tseki seda postitust http://cairzu.blogspot.com/2014/05/juuksed-lugu-sellest-kuidas-ma-oma.html

   Eks mul veel natuke seda kuiva, väljakasvamata otsa on aga olukord on ikka päris hea praegu. Kasvavad jõudsalt ja lähevad järjest paksemaks (loomulik juus on paks ja tugev tegelikult). Nendel pildidel ma kammimata ja veidi turris ka kohe peale pesu.

   Delete