9/27/14

Teazy | 28 päeva teatox


Minu 28 päeva koos Teazy'ga on lõpusirgele jõudnud. Saladuskatte all võin öelda, et tegelikult on mul hommikuteed alles veel vähemalt paari nädala jagu kuigi olen seda tarvitanud igapäevaselt.

Ilmselt enamus teist on Teazy teedest kuulnud aga kes siiski mingil põhjusel ei ole, siis Teazy on tee, mis aitab puhastada organismi, langetada kaalu ja tunda end imeliselt ja energiliselt ning seda looduslikul ning tervislikul moel. Komplekt muudab sinu enesetunde energiarikkamaks, kaalunumbri väiksemaks ja välimuse säravamaks.

Teazy 28 päeva komplekt koosneb hommiku- ja õhtuteest. Hommikutee tuleb metallkarbis ja lahtise puruna, õhtutee tavalises pakendis ning tee on pandud mugavatesse teekotikestesse.

Esiteks pean kiitma head ideed panna õhtutee teekottidesse, sest õhtul kui ma olen väsinud, siis ei leiaks kuidagi viitsimist lahtise teepuruga mässata. Teiseks on tegemist kodumaise ehk Eesti brändiga. Kolmandaks pean mainima seda, et sel nädalal, mil võitlesin haigusega, aitas Teazy hommikutee mulle natukenegi eluvaimu sisse puhuda ning õhtutee tegi enesetunde piisavalt heaks, et sain rahulikult magama jääda.Hommikutee on selle kuu aja jooksul täielikult välja vahetanud hommikukohvi joomise. Kohvi olen selle aja jooksul joonud umbes kolmel korral ja seda keset päeva. Esimesed paar päeva oli harjumatu kohvi asemel teed juua aga harjusin sellega kiirelt. Varasemalt kui olen kohvi hommikul joomata jätnud, siis olen end terve päeva tundnud nagu oleks pool ööd üleval istunud, rääkimata närvilisusest, mis sellega on kaasnenud. Teazy hommikutee mõjub aga sama ergutavalt kui hommikune kohv ning ma ei tundnud mingit väsimust. Teed jõin tavaliselt hommikusöögi kõrvale või peale sööki. Eriti positiivne on see, et tee tekitab täiskõhutunde palju kiiremini ning kõht püsib kauem täis. Hommikutee on meeldiva maitsega ning ei lähe kangeks/mõrudaks isegi siis kui unustada see mitmekümneks minutiks tõmbama. Hea enesetunne terveks päevaks on selle teega garanteeritud!

Nipp! Tühje Teazy suletavaid hommikutee metallkarpe saab edukalt kasutada teiste kodus olevate teede hoiustamiseks.Õhtutee ei maitse meeldivalt...see maitseb imeliselt! Kui hommikutee on üpriski tavalise tee maitsega, milles on tunda ka rohelist teed, siis õhtuteel on üks mõnus domineeriv maitse. Ausalt öeldes ma ei julge öelda, milline taim selle maitse annab, sest kardan, et võin eksida. Igatahes on see väga maitsev ning mind võib selle tee tõeliseks fänniks lugeda! Kui hommikutee hiilgas täiskõhutunde tekitamise ja energia andmisega, siis õhtuteed juues märkasin ma märgatavat seedimise kiirenemist. Eriti hästi oli seedimise kiirenemist tunda õhtutee joomisele järgneval hommikul. Õhtutee tegi olemise eriti kergeks ning võttis ära raskustunde kõhus. Võin julgelt väita, et tegemist on organismi puhastava teega!

Kokkuvõttes olen ma Teazy teedega enam kui rahul! Ainsaks miinuseks võib lugeda veidi krõbeda hinna, kuid kellel pole kahju oma tervise ja parema enesetunde nimel seda summat välja käia, siis soovitan kindlasti Teazyle võimalus anda ning ise ära proovida, et veenduda selle tõhususes! 

Minu kaalulangetamisega olete kindlasti kursis. Viie nädalaga on kaotatud nüüdseks veidi üle 5 kg ning Teazy 28 päeva teatox on suurepäraselt oma tööga hakkama saanud ning toetanud minu tervislikumaid valikuid.

Teazy pakub lisaks 28 päeva teatox komplektile ka 14 päeva komplekti ning jää- ja energiateed. Kõik tooted leiate Teazy e-poest SIIT!

6 comments:

 1. Kas julged väita ka, et Teazy aitas kaalulangusele kaasa? :) Olen ise pikalt mõelnud, et kas tellida või mitte :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma usun, et ainult tee joomisega üle 1-2 kg kaotada pole võimalik. Siiski koos tervislikuma toitumise ja trenniga aitas Teazy organismi puhastada ja õhtutee kiirendas seedimist korralikult. Seda oli väga hästi tunda kuna õhtuteed on vaja juua ülepäeviti, mitte iga päev. Hommikutee, nagu ma ka kirjutasin, vähendas söögiisu ja tekitas täiskõhutunde kiiremini, samuti püsis kõht kauem täis kui muidu.

   Minul aitas Teazy uude režiimi hästi sisse elada. Seetõttu ei tekkinud alguses ka libastumisohtu :)

   Delete
 2. Tee hind on küll ulmeline! :D Kas Sina energiataseme tõusu ka märkasid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei vaidle vastu, et tee hind on üpriski kallis.

   Nende nädalate jooksul on mul energiat kordades rohkem olnud aga ei oska öelda kumb nüüd selles süüdi on, kas mõningane kaalulangus või tee või hoopis mõlemad. Kuna Teazy hommikutee asendas täielikult minu hommikuse kohvi joomise, siis võin julgelt öelda, et hommikutee annab energiat samamoodi ning päevad on möödunud ilma väsimustundeta.

   Delete
 3. Kas ta kiirendas seedimist või tegi pigem kõhu lahti ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kiirendas seedimist, kõhtu ei teinud Teazy kordagi lahti :)

   Delete