9/22/14

Tee tervislikuma Minani | Esimene kuu

Märkamatult on möödunud tervelt 1 kuu sellest ajast kui alustasin tervislikumat toitumist ja kaalulangetamist. Eelmine nädal kurtsin, et olin haige ja kaal langemise asemel hoopis tõusis. See mure on nüüd murtud, sel nädalal on kaal jälle veidi langenud. 

Üllatav on see, et ma ei ole veel murdunud. Tavaliselt on minu suured mõtted kaalulangetamisest ainult mõteteks jäänudki :D Teekond on olnud kergem kui ma arvata oskasin. Eks praegu tuleb juba mängu ka see, et kuna ma olen kuu vastu pidanud, siis kuidas ma jätan pooleli, näha on juba tulemusi ja enesetunne annab märku, et olen õigel teel. Tekkinud on juba ka harjumus jälgida, mida omale suhu pistan.

Kaalulangetamiseks kasutan jätkuvalt Kaalust alla treeningkava ning maitsvaid retsepte, mida on programmis "60 minutiga nädalas vormi" üle 80'ne. Eraldi on seal veel retseptid grilliõhtuks ning jõuludeks. Treeningkava järgin 100%, retsepte kasutan vaheldumisi enda retseptidega. Kellel huvi, saab programmi tellida SIIT!

Kuigi ma tavaliselt olen olnud rohkem lihas- kui aeroobse trenni inimene, siis aeroobne treening ja intervalltrenn on mulle viimasel ajal rohkem meeldima hakanud. Mulle meeldib see tunne, kuidas ma iga kord läbimärg olen kui lõpetan, järelikult toimib ja rasvad põlevad.

Lisaks avastasin enda jaoks Blogilates'e, millest ma varem isegi kuulnud ei olnud. Ei tea küll, millise kivi all ma enne elasin...Ma nüüd üritan Blogilates'e trenne ka vaikselt teha.

Ma arvan, et edaspidi teen "Tee tervislikuma Minani" postitusi veidi harvem kui praegu, sest igal nädalal lihtsalt pole nii palju kirja panna. Kord kuus tuleb kindlasti postitus, ehk isegi kaks korda.

Algkaalust on kadunud 3,8 kg ning jätkan oma eesmärkide poole püüdlemist!

Üks eile telefoniga klõpsatud pilt ka lisaks, kaamera pani õe kätte ajama mõneks ajaks :D


4 comments:

 1. Ilus oled, kullake! Ja väga tubli, et miski pole su vaimu murdnud. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh sulle Jaanika! Loodan, et mul seda motivatsiooni jätkub veel kauaks, nii pikk tee on veel minna :)

   Delete
 2. Replies
  1. Aitäh! Ilusam keha ja rõõmsam meel on igat pingutust väärt! :)

   Delete