9/15/14

Tee tervislikuma Minani | Kolmas nädal

See nädal on olnud suhteliselt raske. Mitte toitumise koha pealt, sellega on kõik korras, aga trenni jõudsin teha ainult kahel päeval, ülejäänud nädala olen haige olnud. Enesetunne oli pehmelt öeldes kohutav, siiamaani pole terveks saanud. Hea meelega oleks nagu kord ja kohus koolis tervena istunud kui kodus tundega, et keegi võiks mu pea maha võtta. Mu pea valutas, silmad valutasid ja jooksid vett, nina oli kinni, kurk valus ja nagu sellest veel vähe oleks, siis mul oli köha. Köha ja kurguvalu kohe üldse ei taha kokku sobida. 

Ma alles eelmise nädala lõpus mõtlesin, et need kaotatud kilod on mu enesetunde palju paremaks teinud, energiat on rohkem, kergem on olla ja tuju parem. Nii kauaks siis seda rõõmu...

Okei, rõõmu oli ikka...Oma uimase peaga olen selle nädala jooksul nii mõnegi killuga lagedale tulnud. Kolmapäeval istusin maal, vaatasin televiisorit ja ühel hetkel tundsin, et tahaks nina nuusata. Vaatasin ringi ja nägin kamina ääre peal salvrätikuid. Ütlesin siis kõva häälega, et "Oi näe, taldrikud!" ja läksin võtsin salvrätikud. Peale selle, et teistel naljakas oli, irvitasin ma ise enda üle päris pikalt. No ja laupäeval oli plaanis mu elukaaslase vanaema juurde Keavasse õunamahla tegema minna. Enne seda käisime poes, et osta mulle kaasa asjad, millest süüa teha. Seisan siis puuvilja leti ääres ja mõtlen, et kas võtta õuna või mitte ning see järel küsisin elukaaslase käest, et "Kuule, kas sul seal vanaema juures õunu ka on?" :D

Teazy tee on terve selle nädala olnud tõeline luksus, mis hommikuti enesetunde enamvähem talutavaks tegi ja õhtul magama aitas jääda.

Alates sellest hetkest kui hakkasin kaalu langetama ja jälgima, mida ma söön, läks mingil põhjusel mu näonahk veidi käest ära. Mõned põletikulised, valusad vistrikud tulid külla, mida ma pole väga pikalt oma nahal näinud. Hetkel küll hakkab nahk normaalseks tagasi minema. Keegi oskab öelda, millest see võis tulla või on tegu lihtsalt kokkusattumusega?

Võrreldes eelmise nädalaga olen hoopis 1,4 kg võrra raskem. Kaloraaž on paigas, olen kõiges näpuga järge ajanud ja pole selle kolme nädala jooksul isegi ühtegi nn. "patupäeva" teinud. Masendav on näha natuke kõrgemat kaalunumbrit aga ega ma alla ei anna, läbi raskuste tähtede poole nagu öeldakse!

2 comments:

  1. Haigus hoiab kaalu kinni :)
    Kui terve oled, küll siis kukkuma uuesti hakkab.

    ReplyDelete