9/8/14

Tee tervislikuma Minani | Teine nädal

Läbi on saanud teine nädal...ja paar päeva peale. Liigun sihikindlalt oma eesmärkide poole ning kaal jätkab langemist!

Mulle ulatas abikäe ka Kaalustalla.ee meeskond. Nimelt "60 minutiga nädalas vormi" treeningprogramm koos suure hulga retseptidega on nüüd pool aastat minu käsutuses. Selle üle on mul ainult hea meel, sest nagu ma arvatavasti juba maininud olen, siis ma ei hiilga oma toiduvalmistamisalaste teadmistega ning tervislikud retseptid tulevad köögis igati kasuks.

Kuigi algselt oli plaan kaalu langetada ainult toitumise muutmise arvelt, laisk nagu ma olen, siis seoses programmi aksepteerimisega, võtsin vastu väljakutse ennast kaalulangetamise ajal ka liigutada. 4 korda nädalas 15 minutit trenni teha ei tohiks midagi hullu olla. Siiski suudavad need korrad iga jumala kord mu korralikult läbi võtta...ja ma olen alles algastme treeningkava juures :D

Iga kord kui ma tahan trenni tegemisest kõrvale hiilida, siis tuletan ma meelde oma õe lauset "Kui sa võtad niisama alla ja lihast pole, siis jääb lihtsalt selline skinny-fat mulje. See on see, kes on peenike aga näeb ikka paks välja. Noh, mitte paks vaid rasvane". Päris hirmus või mis?!

Sel nädalal avastasin, et kaal kõigub päris korralikult, kuigi kaalun alati hommikuti, peale WC külastust. Ühel hommikul olin üleöö 600 g kergemaks muutunud ja järgmisel hommikul uuesti 600 g raskem, ülejärgmisel veel omakorda 400 g raskem ning seejärel hakkas kaal uuesti langema. Ei tasu ennast ikka igal hommikul kaaluda...

Olen joonud nädal aega Teazy teed. Kes veel ei tea, millest jutt käib, saab lugeda SIIT. Tulemustest on veel vara rääkida aga tee maitse on imeliselt hea! Varem läbiproovitud Natural Skinny Herbs tee oli küll meeldiva maitsega aga pooltki mitte nii hea kui Teazy tee. Tõeliselt mõnus on hommikul kohvi asemel kõrvale võtta üks tass hommikuteed ning ülepäeviti enne magamaminekut juua ära üks suur kruus õhtuteed. Hommikukohvi menüüst välja jätmine pole mõjutanud minu energiavarusid.

Igatahes, nüüdseks on algkaalust kadunud 3,6 kg ehk siis võrreldes eelmise nädalaga, veel lisaks 1,2 kg.

6 comments:

 1. Tubli oled! Aga äkki iga päev kaalumine ei ole hea mõte - nii saab kaal sulle kinnisideeks.. Nädalas korra kaalumine oleks ehk mõistlikum.. Aga see lihtsalt soovitus.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ma olen sellest aru saanud jah aga ikkagi on põnev seda igal hommikul teha :D Õnneks ma võtan asja mõistusega ja tean, et kaal võibki kõikuda ja see on normaalne nähtus. Lõppkokkuvõttes jälgin ikkagi seda kui palju olen ühe nädalaga alla võtnud.

   Delete
 2. Mis siin muud öelda, kui et tubli oled! Ma tegin täna esimese treeningu üle pika aja ja päris tore oli - kuulasin mussi ja kärsatasin aga kaloreid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tubli! Mul täna on lihased tohutult haiged...homme hommikul püsti ei saa vist :D

   Delete