10/26/14

Tee tervislikuma Minani | Teine kuu | Enne-pärast

Tegelikult ma ei ole veel kaotanud 10 kg aga sel nädalal sai kaks kuud sellest ajast kui alustasin oma kaalulangetamise teekonda. Sel puhul ja lugejate soovidele vastu tulles otsustasin võrdleva pildi üles laadida. 

Ütlen kohe ära, et minu jaoks ei ole kerge seda pilti siia avalikult üles kõigile vaatamiseks riputada, eriti veel nii paljastavat, sest siis kui ma alustasin olin ma läbi aegade kõige kõrgemas kaalus ja kõige rohkem vormist väljas. Praegu saan ma öelda, et ma ei ole enam selline ja vorm on kõvasti paremaks muutunud. Tunnen, et iga nädal muutub peeglist vastu vaatav pilt paremaks! Tätoveeringut mitte tähele panna, tegemist on ühe pooliku tööga, mis vajab cover-up'i.

Olen kaotanud 8,2 kg! Esimene pilt on tehtud 30.08.2014 ja teine pilt täna 26.10.2014.
23 comments:

 1. Tubli. Vahe on vägagi näha. Ja igal juhul on sul naiselik keha, olgugi kas ülekaalus või mitte :)

  ReplyDelete
 2. Tõesti väga kena muutus! Soovin Sulle edu saavutamaks veelgi enamat! :)

  ReplyDelete
 3. Kairi, sul on tõesti väga ilus naiselik keha! Kas tõesti juba kaks kuud läbi? Ma kujutan ette, kui uhke sa võid enda üle olla. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Jaanika! Tõesti on kaks kuud juba läbi, isegi vahepeal taban ennast mõtlemast, et kas tõesti ma olen nii kaua vastu pidanud. Uhke olen küll, täna kippus vägisi suu kõrvuni kui pilte võrdlesin :)

   Delete
 4. Väga huvitav on vaadata kedagi, kelle kehakuju on täpselt samasugune nagu minul. Saab siis jälgida, kust kohast see kaal enne maha hakkab minema :D
  Edu ja palju jaksu sulle! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hetkel tundub, et läheb üpriski ühtlaselt, kuid mõne koha pealt paistab tõesti veidi rohkem välja kui mujalt kui pilte vaadata :D
   Aitäh, edu ja jaksu läheb vaja! :)

   Delete
 5. Väga tubli oled :) Eriti tubli, et julged oma pildid siia panna, mina vist ei julgeks seda kunagi teha.. Väga tubli :) Eeskujuks teistele.. Ja ilus naiselik keha on sul tõesti :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! Mina arvasin alguses samuti, et ma ei pane ja ei julge ning piirdun ainult kirjutamisega oma teekonnast. Siiski otsustasin seda teha, sest olgem ausad, rannas bikiinidega käisin ka sel suvel ja koju nelja seina vahele peitu ei jäänud, kuigi end oma kehas hästi ei tundnud.

   Minu eeskujuks olid mu nooremad õed, kellest üks on kasvatanud endale ilusad lihased ja teine on kaotanud pea 20 kg. Seetõttu loodan ka ise kasvõi ühele inimesele eeskujuks olla! :)

   Delete
 6. Väga tubli! Motivatsiooni edaspidiseks! :)

  ReplyDelete
 7. Super tubli! Aga mis kaalunumbrid näitavad? Ei leia su postitust üles, kus algkaal peaks märgitud olema :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Jane! Kui aus olla, siis ma ei ole oma kaalunumbreid avaldanud vaid olen postitustes kirja pannud ainult selle mitu kg on algkaalust kadunud. Peale eesmärkide saavutamist panen kaalunumbrid ka avalikult kirja, kui soovid teada täpseid kaalunumbreid, siis kirjuta mulle postkasti :)

   Delete
 8. Tubli tüdruk. Ongi parem, kui võtab kauem aega, sest siis saab sellest eluviis, mitte kiirelt ja kergelt maha ning siis uuesti pugima.
  Aga sul on väga naiselikud kumerused. Laiad puusad, kena rind- iga mehe unistus. Minul jällegi on olematud puusad, väike ümar tagumik aga kõik mis on, on kogunenud ülakehasse ja vot seeeee on kole.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt nii! :)
   Aitäh! Kusjuures rinda on mul tegelikult vähe, õigemini looduse poolt oli antud aga 16-aastasena otsustasin, et on vaja alla saada ja kuu ajaga kaotasin 15 kg...sinna mu rinnad kadusid, kohutavalt kahetsen, et nii loll olin.

   Delete
 9. Kust leiad motivatsiooni? :)

  Väga tubli ja palju jaksu edasiseks!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Kõige rohkem annab motivatsiooni iseenda tulemuste nägemine ja enesetunde paranemine! Lisaks mu mõlemad õed, kellest üks kasvatab lihaseid ja teine on alla võtnud juba pea 20 kg. Motivatsiooni annab juurde ka Kaalustalla.ee kavadega liitunud inimeste Facebooki grupp, kus inimesed on nii toetavad ja jagavad nõuandeid! :)

   Delete
 10. Väga tubli! Tõesti - muutus on silmaga näha, niiet jätka samas vaimus, tehtu mõjub ilmselgelt :)
  Sul on lahe kirjutamise stiil, väga mõnus lugeda!

  Edu,
  Today´s Favorites / www.todaysfavorites.com

  ReplyDelete