11/11/14

Placent Activ | Restart juuksekasvule

Paar kuud tagasi rõõmustas Aravon.ee mind Placent Activ toodetega kuid postituseni jõuan alles täna. Tegelikult oleks ma võinud arvustuse kohe valmis kirjutada, sest Placent Activ tooteid olen kasutanud ka varem vähemalt kahel korral. Siiski otsustasin vaadata, kuidas mõjuvad tooted seekord ning värskendada oma mälu. Pikk paus on sisse jäänud ja oma blogis ma varem toodetest kirjutanud ei ole sel lihtsal põhjusel, et viimati kasutasin Placent Activ juuksehooldustooteid üle aasta tagasi. Olgu...valetan veidi, ripsmeseerumit kasutasin aga ma unustasin teha enne pildid ja ajaks kui ma olin lõpetanud seerumi kasutamise, siis olid seerumilt isegi kirjad maha kulunud, sest ma tassisin seda kotis igal pool kaasas, nii jäigi postitus tegemata. Seekord ma seerumit ei soovinud, sest nagu Te teate, kannan ma volüümripsmepikendusi.

Placent Activ tooted on eelkõige mõeldud juuste tugevdamiseks, väljalangemise peatamiseks ja kasvu stimuleerimiseks.Šampoon & palsam - Mõlemad lõhnavad pigem värskelt ja meeldivalt. Nii šampoon kui ka palsam sisaldavad lisaks platsenta ekstraktile keratiini ja siidiproteiini, palsamist leiab ka kookosõli. Tegemist on toodetega, mis koos kasutades teevad juuksed täiesti imeliseks. See on üks põhjustest miks ma olen aastate jooksul neid tooteid korduvalt kasutanud. Juuksed on peale pesu värsked, pehmed, siledad ning kergesti kammitavad.Ampullid - Placent Activ ampullid suudavad iga kord mulle pähe tekitada siili. See on tegelikult üpriski naljakas, sest alles ma itsitasin õe üle kuidas tema ei saa oma juukseid üle pea kinni panna ilma, et juuksekarvad välja turritaks. Igatahes, nüüd ei saa mina ka...jälle. Peale paari nädalat ampullide kasutamist koos šampooni ja palsamiga avastasin ma käega tuka juurest katsudes, et pähe on tekkinud umbes 0,5-0,7 pikkune siil ehk uued juuksed. Praeguseks on siilist mu peas saanud 2-3 cm pikkused pehmed nn. beebijuuksed. Need hoiavad juuksed kohevamad ja teevad tunduvalt paksemaks, eriti juurte lähedalt. Minul küll juuste väljalangemisega probleeme pole olnud aga ma olen 99% kindel, et ampullid suudavad selle mure lahendada, vähemalt nii olen kuulnud päris mitme tuttava käest, kes on Placent Activ ampulle kasutanud. Lisaks väidab seda mu vanaema, kes hetkel täpselt samu tooteid kasutab ja on varemgi kasutanud. Selle paari kuu jooksul ma ei märganud meeletut juuste kasvu kiirenemist, kuid tundus, et midagi siiski. Juuksed vajavad varsti värvimist, olgugi, et ma värvisin neid umbes kolm nädalat tagasi. Tavaliselt värvin juuksed iga 5-6 nädala tagant. Ampullide lahti tegemisel tuleks olla ettevaatlik, nimelt on need klaasist ja ots tuleb ära murda, ma soovitaks seda teha rätikuga. Paar aastat tagasi suutsin oma käe katki teha ampulli katki murdes ja sellest ajast saati ma ilma rätiku abita pole neid lahti teinud.

Placent Activ tooted on auga välja teeninud koha minu juuksehoolduses. Aeg-ajalt oma juuksekasvule restarti teha nendega on suur rõõm. Saladuskatte all võin öelda, et tegu on toodetega, mida kasutab ka mu juuksur, kes samuti tooteid väga kiidab.

Kes soovib vastust küsimusele, kas Placent Activ ripsmeseerum töötab või ei tööta, siis lühike vastus sellele on - jah, töötab! Tulemusi oli näha vähem kui kuu ajaga. Ripsmed muutusid esialgu tumedamaks ning seejärel pikemaks. Peale kasutamise lõpetamist muutusid ripsmed mõne kuu möödudes siiski endiseks tagasi. Ripsmed vahetuvad ning paraku peab ripsmeseerumit kasutama pidevalt kui soovid püsivat tulemust. Peale soovitud tulemuse saavutamist vähemalt paaril-kolmel korral nädalas. Ripsmeseerumi pintsel on mõnus pehme ja mugav kasutada. Olen proovinud ka mitu korda kallimat Yxes seerumit, mille pintsel oli kõva ja ebamugav.

Placent Activ tooted leiate Aravon.ee e-poest SIIT või apteekidest!

8 comments:

 1. Ampullid ja ripsmeseerum-aamen, suurepärased tooted!

  Šampoonist ja palsamist ma aga suurt ei arva, olen neid proovinud üsna mitu korda ja erinevatel perioodidel aga alati on juuksed muutnud takuseks ja kuivaks :( Ju ei sobi mu juuksetüübile lihtsalt :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, kahju, et Sulle ei sobinud, minu blondidele kiharatele sobivad suurepäraselt. Eriti hästi mõjuvad need kolm toodet koos kasutades! :)

   Delete
 2. ampullidele võin vaid kiidusõnu öelda

  ReplyDelete
 3. Minu juuksed muutsid šampoon ja palsam ka kuivaks ja takuseks. Päris ära pole raatsinud visata, kasutan neid vahel harva ning pärast panen juukseõli pisut peale. Kunagi peaks ampullid ja seerumi ka ära proovima :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täitsa huvitav...tundub, et inimesed jagunevadki kaheks, et kellele sobivad ja kellele mitte. Igatahes ampullid ja seerumi soovitan kindlasti ära proovida! :)

   Delete
 4. Placent Activ on ka minu suur lemmik!
  Uskumatud tooted, peale juuksepikenduste ära võtmist kasutasin kõiki kolme korraga kohe 3 kuud järjest ja juuksed nüüd jälle paksud ja päris palju pikkust visanud! :)
  Kiidan taevani!

  ReplyDelete