11/23/14

Tee tervislikuma Minani | Kolmas kuu + "60 minutiga nädalas vormi" programmi võitja!

Peale seda, kui ma kirjutasin oma McDonald'si külastusest ja sellest kuidas ma elusees sinna enam ei lähe teate, mis ma tegin? Sõin kaks päeva järjest seda, mida ise tahtsin! Esimest korda kolme kuu jooksul aga siis põhimõttelist kaks ja pool päeva järjest. Tegin tagasi kõik tegemata jäänud patukorrad! Õel oli sünnipäev, veetsime selle maal vanemate juures ning loosi läksid salatid, lihapallid, koogid, kommid, ühesõnaga kõik, mis tundus hea ja maitsev. 

Peale suure söömingu lõpetamist pühapäeval pannkookide ja moosiga oli enesetunne umbes selline nagu oleks terve hobuse nahka pistunud (mitte, et ma hobuseid sööks, ma armastan hobuseid aga saate aru küll)! Veel kaks päeva peale seda tundsin ennast punnis ja raskena, tegelikult ju olingi selle toidu pärast 1-2 kg raskem aga kui see üle läks, siis tundsin ennast energilisemana ning nagu sellest veel vähe oleks, siis keha ehmatas selle suure söömingu peale nii ära, et kaal hakkas ludinal kiiremini langema. Mõnikord on kehale korralikku laadimist vaja, et asi jälle lihtsamalt edasi läheks.

Tänaseks olen nädal aega ilusti oma toitumisprogrammi peal tagasi olnud ja enesetunne on hea. Treeningprogrammist puhkasin ka umbes nädala pingete pärast koolis. Äriplaan vajas tegemist ja vormistamist, sest juba kolmapäeval on esitamine ja reedel kaitsmine. 

Eile õhtul hakkasin ennast uuesti liigutama - tegin intervalltrenni ja täna hommikul vormisin kõhulihaseid.

Algkaalust on kadunud 10,6 kg!Nüüd siis kingiloosi võitja juurde. Kaalust alla "60 minutiga nädalas vormi" toitumis- ja treeningprogrammi võitja on Liina (liina.kuntus@gmail.com). Palju õnne Sulle! Sinuga võetakse peatselt ühendust :)

Kellel seekord ei vedanud, siis Kaalust alla programmi saate tellida SIIT!

4 comments:

 1. Oiii, kui tore! :) Aitäh! Ongi aeg end kätte võtta. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Palju õnne Liina! Kui kava kätte saad, siis anna teada, kuidas meeldib ja informeeri ka tulemustest :)

   Delete
 2. Kuidas sa suutsid 3 kuud patustest asjadest eemale hoida? Palun nippi:) Mul juba mõne päeva pärast neelud käivad ja siis annan alla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Motivatsioonitulv, mis mind alguses haaras ja blogisse tulemuste kirja panemine on aidanud mul selliseid söömishooge ja patustamisi vältida. Miski andis mulle tõuke ja pilt sellest, milline ma võiks juba järgmisel suvel välja näha hoiab mind õigel rajal. Hea on ka oma vanu pilte vaadata, ajast kui ma sale neiu olin, umbes 20 kg on selleni veel minna, lohutan ennast sellega, et juba 1/3 üleliigset on kehalt kadunud.

   Ma tegelikult olen varem ka maininud aga mu mõlemad õed ajavad ennast ka vormi, olin viimane, kes lõpuks ennast kokku võttis ja nende eeskujul tegutsema hakkas. Tahtejõudu on vaja, mõtle sellele, et alguses on raskem - paar nädalat ja asjad loksuvad paika! Tervislikumalt toitumine hoiab suuremad isud ära ja keha harjub.

   Delete