11/8/14

Tee tervislikuma Minani | Üheteistkümnes nädal

Peale esimest kuud mainisin, et minule kui inimesele, kellele meeldib rohkem lihaseid treenida, on meeldima hakanud aeroobne-, intervall- ja ükskõik mis trenn, mis võhmale ja higistama võtab. Umbes viimased kaks nädalat olen ma neid viimaseid teinud täiesti vastumeelselt ja sel nädalal pole üldse teinud. Hõiskasin vist liiga vara... Ehk täna õhtul üritan ühe intervalli ette võtta.

Hea meelega aga treenin lihaseid Kaalust alla "60 minutiga nädalas vormi" programmi järgi ja kord nädalas piinan kõhulihaseid Ab Ripper X-iga. Tegelikult on terve nädala lihased tunda andnud pühapäevasest trennist hantlitega, nii et kolmapäeval Ab Ripper X-i tehes ei olnud üldse jõudu ning peale trenni ei tundnud end kõige paremini. Võib-olla peab veidi vaiksemalt võtma.

Kaal langeb tasapisi, alla kilo nädalas. Vahepeal tundub, et üldse ei lange aga samas kaalunumber pole mingi näitaja kui keha järjest ilusamaks muutub. Teadjamad räägivad, et lihas pidi rohkem kaaluma kui rasv :D

Viimasel ajal olen jälle soolaga kõvasti liialdama hakanud, mis on ilmselgelt minu kõige suurem pahe ja vett pole samuti tarbinud korralikult nagu kord ja kohus. See teeb olemise aeg-ajalt täispuhutud õhupalli sarnaseks. Kõik, kellel on välja pakkuda nippe soolasõltuvusega võitlemiseks siis ootan neid kommentaaridesse või kui kellelgi on rääkida lugu sellest, kuidas soola ületarbimise pahest lahti said, siis seda loeks ka hea meelega.

Algkaalust on kadunud 9,5 kg. Pool kilo veel ja ma olen ületanud 10 kg piiri, siis jääb esialgse eesmärgini veel ainult 15 kg. Endale tundub see aeg nii lühike aga tegelikult olen ma oma toitumist jälginud ja trenni teinud tervelt 2 kuud ja peale!

Õige peal alustan uut kuuri Teazy teega, et samm ikka kergem oleks ja tervislike eluviise toetada! Seekord on plaanis lühem 14 päeva teatox. Postituse minu 28 päeva kohta koos Teazy teega leiate SIIT!

Lisaks on minu blogi lugejatel võimalik soetada Teazy tee -10% soodsamalt, kasutades ostukorvi lahtris kupong enne ostu vormistamist sooduskoodi (kupongi) "teazykairi". Kood kehtib detsembri lõpuni. Alusta juba täna teed tervislikuma iseendani! :)


No comments:

Post a Comment