12/9/14

Benecos | Mineraalpuuder & põsepuna

Mõned nädalad tagasi kasutasin ära eelmise aasta aprillis sünnipäevaks saadud Looduspere kinkekaardi. Jõudsin selle kasutamiseni alles nüüd, sest varem ei olnud otseselt ühegi toote järgi vajadust ja niisama ostmise pärast ma üldjuhul asju niisama seisma ei soeta.

Läksin Looduspere poodi kindla plaaniga soetada uus mineraalpuuder ja põsepuna/päikesepuuder. Valisin välja Benecos põsepuna toonis Toasted Toffee ja mineraalpuudri toonis Medium Beige. Kahjuks selgus, et seda tooni mineraalpuuder on otsa saanud. Siinkohal kiidan Tartu Looduspere toredat klienditeenindajat, kes mulle koheselt õige tooni poodi tellis ning mulle teada andis kui puuder kohale jõudis!Benecos mineraalpuuder - Tegemist on lahtise puudriga ja kuigi vahepeal võib osa puudrist kogemata lendu minna, siis eelistan ma ikka ja jälle mineraalpuudrit just sellisel kujul. Kaasas oli ka väike padjake puudri peale kandmiseks aga selle ma viskasin minema, sest olgem ausad, nende padjakestega pole tavaliselt mitte midagi teha ning isiklikult eelistan suur ja pehmet kabuki pintslit. Puuder on matt ja keskmise katvusega. Suurema katvuse saavutamiseks tuleb puudrit peale kanda kaks-kolm kihti. Tulemus jääb ilus, loomulik ja ühtlane. Toon Medium Beige on tegelikult mulle hetkel veidi tume, kuigi tegemist on keskmise tooniga aga peale kandes ja korralikult laiali hajutades jääb nägu kehaga täpselt sama tooni. Näonahk on mul hetkel heledam kui ülejäänud kehaosad, sest talv on käes ja solaariumit pole ma päris pikka aega külastanud ning näost kulub päevitus tavaliselt kõige kiiremini maha. Benecos mineraalpuuder jääb mõneks ajaks ootama suve või aega kui olen veidi päevitunum. Siiski olen ma  puudriga rahul ja julgen soovitada!Benecos põsepuna - Toon Toasted Toffe on täiesti ideaalne, see on see, mida ma olen otsinud! Peale vaadates võiks öelda, et tegemist on päikesepuudriga, millele on lisatud veidi punakat tooni, tõeliselt ilus! Ma ei liialda kui ütlen, et mulle meeldib selle põsepuna juures kõik - toon, katvus, püsivus. Benecos põsepunast on saanud minu meigirutiini kindel osa ning tõenäoliselt jääb see selleks kuni ära on kasutatud viimne kui üks tükk põsepuna, kõik läheb käiku!Benecos dekoratiivkosmeetika on looduslik ja toodetud Saksamaal. Mineraalpuudri ja põsepuna leiate Looduspere kauplustest Tartust/Tallinnast või nende e-poest SIIT!

2 comments:

  1. Okei, need kaks toodet, mida mina olen Benecoselt proovinud, olid küll täielik saast (ripsmetušš ja jumestuskreem). Julgustasid mind nüüd teisi tooteid ikka ka katsetama! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Benecos ripsmetušši ja jumestuskreemiga mul kogemust kahjuks ei ole, need kaks toodet on esimesed, mida sellelt firmalt proovinud olen. Kusjuures peale seda, kui mineraalpuudrile üle läksin, tunduvad mulle kõik jumestuskreemid ja isegi BB-kreemid täielik saast, nagu viis kilo krohvi oleks näos :D

      Delete