12/29/14

Christina Ilusalong | Guinot Deluxe (Hydradermie + Hydra Lift) näohooldus

Täna käisin ma, uskuge või mitte, oma elu esimeses näohoolduses ning ma olen täiesti vaimustuses! Ma ütleks, et ma näen peale hooldust 10 aastat noorem välja aga kuna ma peaks siis olema nagu 13 aastane, siis ma seda ei ütle :D

Näohoolduses käisin Christina Ilusalongis, mis on ilma liialdamata parim ilusalong Viljandis ja tehtud sai Guinot Deluxe (Hydradermie+ Hydra Lift) näohooldus. Hooldust viis läbi Christina, kelle juures käin alati ka oma kulme korrigeerimas.

Guinot Deluxe näohooldus koosneb kahest osast - Guinot Hydradermie ja Guinot Hydra Lift näohooldusest, võimalik on valida ka ainult üks nendest, kuid koos moodustavad need kaks eriti tõhusa hoolduse.Hydradermie - Eksklusiivne Guinot hooldus, mis muudab Teie naha nooruslikumaks ja säravaks juba peale esimest hooldust. Hoolduse unikaalne ning väga oluline innovatsioon võimaldab ioniseeritud toimeainete kiiret ning sügavat nahka tungimist, muutes seeläbi hoolduse äärmiselt efektiivseks. Hooldust on soovitav teha kas kolmest hooldusest koosneva kuurina või igakuise hooldusena. Iga kuu hoolduses käies on nahk puhtam ,siledam ja nooruslikum!


Hydradermie Lift - Vanuse ja väsimuse tõttu muutuvad näojooned sügavamaks ja nägu kaotab noorusliku kontuuri. Seni toimisid pingutavad hooldused vaid nahastruktuurile, taastades epidermise võrgustiku ja pinguldades pärisnahka. Hooldus toimib kui kerge jõutreening, see vormib ja noorendab nägu, aktiveerides hoolduse käigus lihaseid. See on koheselt pingutav hooldus. Hydra Lift on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab neile toonuse ja avaldab suurepärast pinguldavat mõju. Selliseid kiireid ja valutuid tulemusi saab saavutada tänu lihaste stimulatsioonile maheda vooluga, millele eelneb lümfaatiline drenaaž, mis viib välja toksiinid, vähendab turseid ja muudab jume säravaks. Näonaha sügavustes taastub lihaste toonus ja pingsus, taasatatakse rakuline aktiivsus ja näojooned pingulduvad silmnähtavalt.

Guinot Deluxe näohooldus oli minu jaoks esmakordne ja huvitav. Nägu sai puhastatud, kooritud, maskitatud, kreemitatud, masseeritud, väga mõnus! Ma ei teadnudki varem, et näomassaaž nii hea võib olla ning millest ma varem ilma olen jäänud! Kokku kestis hooldus veidi alla kahe tunni. 

Hoolduse käigus kasutati lihaste pinguldamiseks aparaati, mille otsas olid metallkuulid ning mis andis näolihastele väikeseid vooluimpulsse. Tunne oli üpriski naljakas aga minu jaoks üldse mitte ebamugav - veidi kõdi, surisev ja õrnalt oli tunda väikeseid torkeid. Silma ümbruses ja õrnemates piirkondades oli tunda, kuidas lihased veidi tõmblesid.

Peale hooldust oli peeglist koheselt näha tulemusi. Nägu oli rohkem pingul, särav, sile, üle mõistuse pehme ja näojooned konkreetsemad. Ausalt öeldes tundus nagu näost oleks kohe õige mitu kilogrammi plehku pannud!

Olen tohutult rahul ning kui ma varem uuesti näohooldusesse ei lähe, siis vahetult enne oma sünnipäeva teen seda kindlasti!

Christina Ilusalongi kontaktid leiad SIIT!

Aitäh, Christina! :)

4 comments:

 1. Ma olen ka pikalt mõelnud näohooldusest, peab selle vist ikka ette võtma lähiajal. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda konkreetset Guinot hooldust julgen kindlasti soovitada! Muude näohooldustega kahjuks kogemust ei ole, see aga muutis mind küll kahe tunniga näost õige siledaks ja pringiks :)

   Delete
 2. Kas kosmeetik soovitas või ise valisid selle hoolduse?
  Liftingu jaoks oled ju alles nii noor:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võitsin tegelikult ;)

   Mul nahk oli ikka väga väsinud ja vatti saanud, nii et ma arvan, et nii noor ma nüüd ka ei ole. Siiamaani on näonahk paremas seisus kui enne oli :) Lisaks olen päris mitu kilogrammi kaotanud ja pinguldamine tuli ainult kasuks.

   Delete