12/2/14

Facebook | Grupp "Tervislik Elu & Stiil"Minu kallis sõbranna Egle, kes samuti jälgib, et toidulaual oleks tervislikumad valikud ja keha saaks piisavalt koormust ning kaalunumber ja mõõdud ikka kahaneks, lõi sellise toreda grupi nagu "Tervislik Elu & Stiil"

Grupi mõte on iga kuu esimesel päeval alustada uue väljakutsega ja seada endale eesmärk terveks kuuks, olgu selleks siis kaalu langetamine, kaalu tõstmine ja lihasmassi suurendamine, suurem puu-, juurvilja valik toidulaual või suurem treeningkoormus. Gruppi on oodatud nii naised kui ka mehed.

Eile algas esimene, väga lihtne väljakutse aga kes soovib, võib täiesti vabalt täna meiega liituda. Detsembri väljakutse on järgmine (kopeeritud grupist):

"Tere!

Detsember on suure kiirusega lähenemas ja kõik teavad, mida see tähendab - lauad on lookas, mõnikord ei puudu toidu kõrvalt klaasike kangemat või muud jooki, mille kalorsus paneb kahe käega peast kinni hoidma ja küsima "Kas mul on seda kõike vaja?!". 

Meie eesmärk on, et eesootava kuu lõpp ei kujuneks selliseks, et peame andma lubadusi järgmiseks aastaks. Lubadusi suveks ennast vormi ajada, tervislikumaid valikuid teha ning rohkem ennast liigutada. Eesmärk on alustada kohe praegu!

Teen ettepaneku detsembrikuu teemaks võtta "Aastalõpu väljakutse" ehk igaüks meist võiks seada omale eesmärgi aasta lõpuks, olgu selleks kasvõi -1 kg. Julgemad võivad oma kaalunumbrist pildi teha ja üles laadida. Aasta lõpus teeme kokkuvõtte ning muljetame saavutatud tulemuste või mitte saavutatud tulemuste üle ning proovime üksteisele toeks olla. Koos on alati kergem! Iga kuu alustame uue teemaga, mis on tihedalt seotud tervisliku elustiili, toitumise ja enda vormi viimisega.

Gruppi on oodatud kõik postitused, mis on seotud tervislike eluviisidega - nipid, arutlused, soovitused, üleskutsed, konstruktiivne kriitika jne.

Anname ikka aeg-ajalt märku, kuidas läheb, mida oleme saavutanud ning mida selleks teinud! :)"

Saladuskatte all võin öelda, et, kes on huvi tundnud minu kaalunumbri vastu, siis sellest grupist leiab sellele vastuse :D Kutsun Teid kõiki meie seltskonnaga liituma ja kaasa lööma! "Tervislik Elu & Stiil" grupi leiad SIIT!

No comments:

Post a Comment