12/31/14

Tee tervislikuma Minani | Aasta lõpp ning kuidas ma ennast tunnen?

Olen nüüdseks oma toitumist jälginud ja vahelduva eduga trenni teinud umbes 4 kuud. Viimased nädalad on kaalulangus olnud minimaalne. Eks pühade ajal on suhu sattunud nii mõndagi, mis ehk ei oleks pidanud sattuma. Siiski, olin juba ette arvestanud sellega, nii et ma ei põe!

Ma ei hakka valetama, pühadesöömingust iseenesest oli suhteliselt raske välja tulla, peale selle, et lauad olid head, paremat täis, siis võitlesin ma ka pidevalt tühja kõhuga, ilmselt oli selles süüdi suurenenud süsivesikute tarbimine. Ühtegi kilogrammi õnneks ei lisandunud ja nüüd olen tagasi oma tavapärases rutiinis. Tundub, et nüüd on kaal uuesti liikuma hakanud, jumal tänatud, hakkaski see seisak ajudele käima!

Kui ma nüüd täiesti ausalt ütlen, siis mul on kopp ees! Kopp ees sellest kaalu, mõõda, pane kirja, tee süüa, kaalu, mõõda, pane kirja, tee süüa aga kuna see toimib, siis ei jää mitte midagi muud üle kui edasi kannatada ning edasi kaaluda ja mõõta kuni ise hakkan aru saama ja tundma kui palju võiks ja on õige süüa. Mingi trenniblokk on ka peal aga eks ma ikka teen, vastu tahtmist, paar korda nädalas. Võib-olla peaks vahelduseks midagi uut ja huvitavat proovima.

Õnneks uueks aastaks ma ei pea lubadust andma, et nüüd hakkan tervislikult toituma ja trenni tegema, et kaalu langetada...ma juba teen seda ning uuel aastal samasuguse hooga edasi! :D

Tänaseks on kaotatud 13,4 kg ning jätkan võitlust üleliigsete kilogrammidega!
6 comments:

 1. Tubli oled! Jaksu Sulle järgmisse aastasse! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Merje! Jaksu on vaja, umbes täpselt sama palju kilogramme ootavad veel hävitamist :)

   Delete
 2. Kas sa oled kuulnud paleo toitumisest? Paljud on tänu sellele kaalus alla võtnud ja ilma toidukoguste kaalumise ja mõõtmiseta. Lihtsalt jätnud oma menüüst välja piimatooted, teraviljatooted ja kaunviljad. Kõike muud võib süüa nii palju kui tahad :) Ise olen seda toitumist umbes 3 kuud teinud, kuigi minu eesmärk ei olnud kaalus alla võtta, läks ikkagi mõni kilo maha.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Erinevate toidugruppide menüüst välja jätmine ei tuleks vist minu puhul kõne alla ja ei usu eriti selle kasulikkusesse, olen pigem seda meelt, et süüa võib kõike aga mõistlikus koguses :)

   Delete
 3. Kas sa teed kodus trenni ? Kas vaatad youtubes trennivideo ja teed selle järgi ?.. sheeri ka :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, teen trenni kodus. Alates esmaspäevast lähen ka taipoksi tagasi, eks näis, kuidas seal minema hakkab, nii pikk vahe on sisse jäänud. Kasutan praegu Kaalustalla.ee kavadest treeningvideosid ja lisaks teen kõhulihastele Ab Ripper X-i, video: http://vimeo.com/108625996

   Hantlitega teen ka harjutusi õe õpetuste järgi, plus kükke :)

   Delete